Tiesa.com   |   BNS/AFP   |   2017-06-08

Ariana Grande sustiprinus saugumą Paryžiuje pratęsė turą

  
Ariana Grande sustiprinus saugumą Paryžiuje pratęsė turą
© Reuters
Ariana Grande po išpuolio jos koncerte Mančesteryje nesibaimina koncertuoti toliau.
Gatvės aplink koncertų salę „Bercy“ Paryžiaus rytuose buvo blokuotos, policija padėjo apsaugininkams tikrinti į koncertą atvykstančius gerbėjus.

Ariana Grande Paryžiuje sustiprinto saugumo sąlygomis pratęsė pasaulines gastroles, praėjus kiek daugiau kaip dviem savaitėms po mirtininko sprogdintojo išpuolio per jos koncertą Mančesteryje.

Prancūzijos sostinėje, kur antradienį policija pašovė vyrą, užpuolusį policijos pareigūną prie Dievo Motinos katedros, saugumo priemonės buvo itin sustiprintos. „Merci, Paris. Je t'aime (Ačiū, Paryžiau. Aš tave myliu), – po koncerto „Twitter“ paskyroje rašė atlikėja. – Dėkinga, kad grįžau.“
Dar prieš antradienio išpuolį prie Dievo Motinos katedros policija paskelbė apie didelę saugumo operaciją, planuojamą šios amerikiečių žvaigždės koncertui, ir akcentavo „įtaigų simbolinį kontekstą“. Gatvės aplink koncertų salę „Bercy“ Paryžiaus rytuose buvo blokuotos, policija padėjo apsaugininkams tikrinti į koncertą atvykstančius gerbėjus, pranešė naujienų agentūros AFP žurnalistas.
 
Prieš koncertą prie salės buvo nusidriekusi ilga eilė, gerbėjams tekdavo laukti valandą, kol būdavo galima patekti vidun. Buvo uždrausta į renginį įsinešti kuprinių.
 
„Visur matyti policija, atrodo gan saugu“, – sakė su pussesere atėjusi 14-metė Oceane. Merginos abejojo, ar verta eiti į šį koncertą, bet pasiryžo ateiti, pamačiusios, kaip buvo sustiprintas saugumas.
Gatvė priešais koncertų salę buvo uždaryta ir maždaug 23 val., pasibaigus koncertui.
 
Gegužės 22 dieną per sprogdintojo mirtininko išpuolį per A.Grande koncertą Mančesteryje žuvo 22 žmonės, tarp jų – septyni vaikai. Dainininkė atšaukė koncertus Londone, Belgijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir Šveicarijoje, ir grįžo į Floridą, bet praėjusį savaitgalį vėl atskrido į Mančesterį – vadovauti žvaigždžių labdaros koncertui atakos aukoms pagerbti.
 
 
  

Žymos: Muzika, Paryžius, Ariana Grande

Komentarai

Naujausi straipsniai