Tiesa.com   |   Instagram   |   2015-03-16

Apie dirbtinį apvaisinimą prabilę „Dolce & Gabbana“ įsiutino E. Johną

  
Apie dirbtinį apvaisinimą prabilę „Dolce & Gabbana“ įsiutino E. Johną Dainininkas E. Johnas pažadėjo nebepirkti ir nebedėvėti „Dolce & Gabbana“ kūrinių.
Aš gėjus ir negaliu turėti vaikų. Tikiu, kad gyvenime neįmanoma gauti visko, ko nori.

Seras Eltonas Johnas dizaineriams „Dolce & Gabbana“ paskelbė boikotą po to, kai šie po dirbtinio apvaisinimo gimusius vaikus pavadino „sintetiniais“ ir „cheminiais“.

Savo „Instagram“ paskyroje dainininkas mados guru kirto atgal ir paskatino kitus žmones nebepirkti jų kurinių. „Kaip jūs drįstate mano gražius vaikus vadinti sintetiniais. Turėtumėte gėdos kišti savo mažutėlius pirštus prie dirbtinio apvaisinimo. Ši procedūra – stebuklas, leidžiantis legionams mylinčių žmonių, ir gėjų, ir heteroseksualų, įgyvendinti savo svajonę susilaukti vaikų.“, - rašė atlikėjas pridėdamas nespalvotą dizainerių nuotrauką.
„Jūsų archaiškas mąstymas nesuspėja su laiku, kaip ir jūsų kurti drabužiai. Aš niekada daugiau nebedėvėsiu „Dolce & Gabbana“ drabužių“, - pridėjo E. Johnas. Dizaineriai apie dirbtinį apvaisinimą kalbėjo italų žurnalui „Panorama“. „Gimsti turėdamas tėvą ir motiną. Bent jau turėtų taip būti. Dėl to manęs nežavi „cheminiai“ vaikai ir „sintetiniai“ kūdikiai. Gimdos išnuomojamos, o paskui reikia aiškinti vaikams, kur jų motina. Aš gėjus ir negaliu turėti vaikų. Tikiu, kad gyvenime neįmanoma gauti visko, ko nori“, - žurnalui sakė dizaineris Domenico‘as Dolce.
 
Drauge su savo vyru Davidu Furnishu, seras Eltonas Johnas turi du sūnus, gimusius po dirbtinio apvaisinimo procedūrų. Prie dainininko paskelbto boikoto internete prisijungė ir kitos garsenybės, pasmerkusios dizainerius ir pažadėjusios nebedėvėti jų kurtų drabužių.
 
 
  

Žymos: Šeima, Mokslas , Mada, Homoseksualai

Komentarai

Naujausi straipsniai