Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-05-16

Antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje dėl patekimo į finalą kovą pradėjo J. Veklenko

  
Antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje dėl patekimo į finalą kovą pradėjo J. Veklenko
© Instagram.com

„Eurovizijos“ dainų konkurso gerbėjai šįvakar vėl susibūrė prie televizorių ekranų stebėti antrojo pusfinalio. Jų laukia įstabus reginys ir dainų bei muzikos kupina šventė, mat dėl patekimo į finalą, vyksiantį jau šį šeštadienį, kovoja 18 valstybių atstovai. Tarp jų – ir Lietuvos atstovas Jurijus Veklenko. Jis pasirodys 12 numeriu ir atliks dainą „Run With The Lions“.Kadangi ant scenos lips ir mūsų šalį reprezentuojantis atlikėjas, šįvakar už gražiausias dainas galime balsuoti ir mes. Deja, Jurijui balsų skirti negalima, tačiau kam išreikšti simpatijas tikrai rasite.
Balsavimas prasidės iškart po visų atlikėjų ir grupių pasirodymų.
 
 
Ketvirtadienio vakarą Europos gyventojams savo dainas pristato šios šalys:
 
1. Armėnija
2. Airija
 
3. Moldova
 
4. Šveicarija
 
5. Latvija
6. Rumunija
 
7. Danija
 
8. Švedija
 
9. Austrija
 
10. Kroatija
11. Malta
 
12. Lietuva
 
13. Rusija
 
14. Albanija
 
15. Norvegija
 
16. Nyderlandai
 
17. Šiaurės Makedonija
 
18. Azerbaidžanas
 
Žiūrovams taip pat bus pristatytos trys į konkurso didijį finalą iš anksto petukusių šalių – Vokietijos, Italijos ir Jungtinės Karalystės – dainos.
 
 
Iš aukščiau išvardytų šalių atstovų sudaryta komisija savo balsus skyrė jau vakar. Jie vertino generalinės repeticijos pasirodymus. Komisijos balsai sudarys 50 proc. visų šio vakaro balsų.
 
Kol vyks balsavimas, Tel Avivo scenoje pasirodymą surengs vienas populiariausių kolektyvų Izraelyje „Shalva Band“. Jis atliks dainą „Million Dreams“.
 
„Shalva Band“ nariai – aštuoni talentingi negalias turintys muzikantai, kurie koncertus rengia įvairuose kultūriniuose ir garbinguose šalies renginiuose.
 
Grupė varžėsi dėl atstovavimo Izraeliui šių metų „Eurovizijos“ konkurse. Tačiau, nors ir nelaimėjo, jie vis tiek buvo pakviesti surengti pasirodymą tūkstantinei žmonių miniai.
 
Savo neįprastais sugebėjimais susirinkusius arenoje ir prie televizorių ekranų taip pat stebins Izraelio mentalistas Lioras Suchardas.
 
 
 
 
  

Žymos: Eurovizija, dainų konkursas, Eurovision

Komentarai

Naujausi straipsniai