Tiesa.com, Alfa.lt   |   2018-12-06

Anglijos karalienė atskleidė, kad karališkasis protokolas – nesąmonė

  
Anglijos karalienė atskleidė, kad karališkasis protokolas – nesąmonė
© Flickr
Karalienė apie tai prasitarė M. Obamai
O, visa tai nesąmonė. Tiesiog sėskis

Buvusi JAV pirmoji ponia Michelle Obama atskleidė, kad susitikimo su Anglijos karaliene Elžbieta II metu monarchė prasitarė, ką iš tiesų mano apie karališkąjį protokolą. Baracko Obamos žmona atskleidė panikavusi, kai reikėjo laikytis visų tų nustatytų karališkojo protokolo taisyklių per susitikimą su karaliene Vindsoro pilyje.

Karalienė Elžbieta II Michelle ir jos vyrą Baracką pasitiko išlipusius iš sraigtasparnio. Prieš tai karališkosios šeimos atstovai moteriai trumpai priminė visas svarbiausias taisykles, kurių ji privalo laikytis. Visą laiką M. Obama negalėjo atsipalaiduoti, kadangi jos mintyse sukosi visos tos taisyklės.
„Štai kaip iš tiesų jautiesi visų tų oficialių susitikimų metu, kai žmonės nuolatos tau primena apie protokolus, taisykles ir nuostatus, kurių privalu laikytis, – pasakojo Michelle. – Tai nutiko paskutinio mūsų vizito metu. Sraigtasparniu nusileidome Vindsoro pilies kieme, mus pasitiko pati karalienė. Labiausiai nustebino tai, kad automobilį, kuriuo keliavome, vairavo jos vyras. Mūsų apsaugos darbuotojai man vienai neleidžia važiuoti net tada, kai prie vairo sėdi dukros, tad iki tol nesu sėdėjusi automobilyje, kurį vairavo kažkas kitas. Nepaisant to, mano mintys nepaliaujamai dūzgė, stengiausi nepamiršti visų tų taisyklių.“
 
M. Obama pridūrė, kad, be protokolo taisyklių, ji nuolatos galvojo, kaip einant nepargriūti, rašo Insider.com.
 
„Jei kada nors susimąstėte, apie ką galvoju eidama į sceną, tai kaip nepargriūti. Per aštuonerius metus buvau išsikėlusi sau tikslą niekada netapti pajuokos objektu“, – sakė ji.
 
Taigi, Michelle galvoje nepaliaujamai dūzgė visos tos protokolo taisyklės. Ji sau kartojo nieko neliesti, elgtis taip, kaip iš anksto pasakė karališkųjų rūmų atstovai. Staiga karalienė liepia sėsti į automobilį.
 
Michelle tęsė: „Ji tau sako vieną dalyką, o tu prisimeni karališkąjį protokolą ir jo taisykles. „O, visa tai nesąmonė. Tiesiog sėskis“, – pasakė karalienė.“
 
Buvusi pirmoji šalies ponia taip pat prisiminė atvejį, kai kito vizito metu ji palietė Anglijos karalienės nugarą. „Paliečiau ją. Po visų tų protokolo pamokų buvau žmogumi“, – užsiminė ji.
Ji taip pat atskleidė, kad jos vyras – tikras karalienės gerbėjas. „Barackui labai patinka Jos Didenybė, ir aš nesakau, kad jis yra karščiausias jos gerbėjas, bet, manau, taip yra dėl to, kad ji jam primena jo močiutę Toot. Ji protinga, linksma ir atvira.“
 
ŠALTINIS: alfa.lt
  

Žymos: protokolas, Anglijos karalienė, Ellžbieta II

Komentarai

Naujausi straipsniai