Tiesa.com   |   15min.lt   |   2015-08-20

Aktorė Sharon Stone apstulbino pasaulį

  
Aktorė Sharon Stone apstulbino pasaulį
© Flikcr.com
Aktorė išgarsėjo po apsinuoginimo žurnale „Playboy“.

57-erių metų Holivudo aktorė Sharon Stone apstulbino pasaulį išsirengdama žurnalo „Harper's Bazaar“ fotosesijai, negana to, leidiniui atvirai pasipasakojo apie savo meilės nuotykius, – pranešė naujienų portalas 15min.lt.

Interviu su „Harper's Bazaar“ aktorė nesikuklino pasisakyti ir apie grožio kultą: „Suprantu, kad mano užpakalis atrodo kaip blynų krūva, bet aš ir nesistengiu būti geriausiai atrodanti boba pasaulyje. Vienu metu pradedi klausti savęs: „Kas iš tikrųjų yra seksualu? Tai ne vien tavo krūtų iškilumai. Tai reiškia dalyvauti, džiaugtis gyvenimu ir patikti sau pakankamai, kad pamėgtum su tavimi esantį žmogų.“
Šiuo metu Sh. Stone mėgaujasi vienišės gyvenimu ir į pasimatymus teigė, nebebėgiojanti. Nors iš tiesų ji mielai džiaugtųsi santykiais su kitu žmogumi, aktorė prisipažino, kad jos meilės ryšiai pastaruoju metu nebuvo itin sėkmingi.
 
„Tiesa“ primena, kad dar 1990 metais Sh.Stone pozavo apsinuoginusi žurnalui „Playboy“, stengdamasi likti pastebėta pramogų pasaulio gigantų. Pastangos davė savo vaisių, nes po dvejų metų aktorė gavo kultinį biseksualios žudikės maniakės Ketrin Tramel vaidmenį „Esminiame instinkte“, nuo to momento jos karjera pajudėjo žaibo greičiu.
 
 
  

Žymos: Sharon Stone

Komentarai

Naujausi straipsniai