Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-10-08

Aktorė K. Hudson pagimdė trečią vaiką: pagaliau mergaitė!

  
Aktorė K. Hudson pagimdė trečią vaiką: pagaliau mergaitė!
© Facebook nuotr.
Kate Hudson susilaukė trečios atžalos.

Aktorė Kate Hudson, prieš kelias dienas su mylimuoju Danny Fujikawa susilaukusi dukrelės, šeštadienį vakare ją pristatė visam pasauliui. Paviešinta naujagimės, papuoštos šviesia kepurėle su kaspinėliu, nuotrauka per pirmąją valandą sulaukė beveik 600 tūkst. „patinka“.

„Mūsų rožės pumpuras“, – rašė trečią kartą mama tapusi aktorė.
Žinoma kino ir televizijos žvaigždė spalio 4 d. pasidalijo žinia, kad jos ir televizijos prodiuseriaus šeimoje atsirado nauja narė. Pora atskleidė ir kokį vardą davė savo pirmajai dukrai bei ką jis reiškia.
„Mes nusprendėme savo dukrą pavadinti Rani – jos senelio Rono Fujikawa garbei. Ronas buvo labai ypatingas žmogus, mes jo be galo ilgimės, o pavadinti dukrą jo vardu yra garbė“, – rašė Kate.
 
Moteris pridūrė, kad tiek ji, tiek Rani Rose Hudson-Fujikawa laikosi puikiai ir yra laimingos. „Mūsų šeima dėkoja už meilę ir visas mums skirtas maldas.“
 
View this post on Instagram

🌹Our little rosebud🌹

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

Nors K. Hudson ir jos partneriui Danny tai pirmasis vaikas, moteris iš ankstesnių santykių augina du sūnus – Ryderį (14), kurio susilaukė su buvusiu vyru Chrisu Robinsonu, ir Binghamą (7), kurio tėvas – buvęs jos sužadėtinis Matthew Bellamy.
 
Apie nėštumą K. Hudson pranešė balandžio mėnesį. Instagrame pasidalijusi vaizdo įrašu, kuriame sprogdindami balionus jiedu su partneriu D. Fujikawa sužino vaikelio lytį, ji rašė: „Staigmena!!! Jei svarstėte, kodėl jau kurį laiką nesirodau socialiniuose tinkluose, tai dėl to, jog dar niekada manęs taip stipriai nepykino.“
 
Porai artimas šaltinis portalui People.com sakė, kad juodu kurį laiką stengėsi susilaukti vaikelio, o kai pagaliau pavyko užmegzti gyvybę, be galo džiaugėsi.
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
 
 
  

Žymos: naujagimis , Kate Hudson

Komentarai

Naujausi straipsniai