Tiesa.com   |   BNS   |   2017-07-27

A.Jolie pripažino po išsiskyrimo su B.Pittu išgyvenusi „sunkiausius laikus“

  
A.Jolie pripažino po išsiskyrimo su B.Pittu išgyvenusi „sunkiausius laikus“ Žurnalui „Vanity Fair“ aktorė sakė, kad „viskas pasisuko blogai“ 2016 metų vasarą.

Holivudo aktorė Angelina Jolie atvirai papasakojo apie išsiskyrimą su Bradu Pittu, prisipažino išgyvenusi „sunkiausius laikus“ ir tvirtino ištisus mėnesius buvusi namų šeimininke: plovusi indus ir valiusi šuns išmatas.

olie skyrybų prašymą, kuriame nurodė nesutaikomus skirtumus, padavė pernai rugsėjį. Savo „buvusįjį“, „Oskaro“ laureatą, ji apkaltino smogus jų paaugliui sūnui. Incidentas, kuris kurstė gandus bulvariniuose leidiniuose, įvyko lėktuve, pakeliui iš Prancūzijos į Los Andželą, todėl jį aiškinosi JAV Federalinis tyrimų biuras (FTB).
FTB ir socialiniai darbuotojai 53 metų aktorių išteisino. B.Pittas nori bendrai su A.Jolie tapti teisiškai ir fiziškai globoti vaikus: 15-metį Maddoxą, 13-metį Paxą, 12-metę Zaharą, 11-metę Shiloh ir devynmečius dvynius Vivienne bei Knoxą.
 
A.Jolie savo ruožtu siekia tapti vienintele vaikų globėja.
 
Žurnalui „Vanity Fair“ aktorė sakė, kad „viskas pasisuko blogai“ 2016 metų vasarą.
 
„Tai tiesiog buvo sunkiausi laikai, ir mes tarsi kilome į paviršių įkvėpti oro“, – pasakojo ji žurnalui. Šį interviu aktorė davė, kai kartu su vaikais persikraustė į erdvų 25 mln. dolerių vertės namą Los Andželo rajone Los Felise.
 
Nors garsėja būstais užsienyje ir kelionėmis su vaikais po visą pasaulį, aktorė tvirtino, kad po išsiskyrimo daugiausiai dėmesio skyrė namų šeimininkės vaidmeniui.
 
„Aš tik noriu pagaminti deramus pusryčius ir tvarkyti namą. Tai mano aistra. Vaikų prašymu lankau maisto ruošimo kursus“, – sakė ji.
„Devynis mėnesius bandau būti tiesiog tikrai gera namų šeimininkė ir rinkti šuns kakučius, plauti indus ir skaityti pasakas prieš miegą. Ir man vis geriau sekasi visose trijose srityse“, – juokavo aktorė.
 
A.Jolie prisiminė, kaip kartą kalbėdamasi su jauniausiu sūnumi Knoxu ji pajuokavo apie apsimetimą normalia. Didžiuodamasi ji prisimena, kad sūnus atsakęs: „Kas nori būti normalus? Mes nenormalūs. Niekada nebūkime normalūs.“
 
A.Jolie taip pat sakė, kad yra pasiryžusi apsaugoti vaikus.
 
„Nenoriu, kad mano vaikai dėl manęs nerimautų. Galvoju, kad labai svarbu verkti duše, o ne jiems matant“, – sakė ji.
 
B.Pittas gegužės mėnesį, pirmajame savo interviu po išsiskyrimo, pripažino, kad prie santuokos griūties prisidėjo jo smarkus gėrimas, ir tvirtino dabar esąs blaivininkas.
Jis ir A.Jolie pora buvo nuo 2004 metų, o susituokė 2014-aisiais.
 
A.Jolie, kuri norėdama apsisaugoti nuo agresyvaus vėžio, nusinešusio jos motinos, senelės ir tetos gyvybes, 2013 metais pasidarė krūtų ir kiaušidžių šalinimo operacijas, „Vanity Fair“ taip pat sakė, kad jai buvo išsivysčiusi veidinio nervo neuropatija  Bello paralyžius).
 
Visiškai pasveikti padėjusi akupunktūra.
 
A.Jolie 2000 metais gavo „Oskarą“ už psichikos problemų turinčios jaunos moters vaidmenį filme „Mergina su trūkumais“ (angl. Girl, Interrupted). Jos naujausias projektas yra „Netflix“ filmas apie Kambodžos genocidą „Iš pradžių jie nužudė mano tėvą“ (angl. First They Killed My Father). A.Jolie tapo šio filmo režisiere.
 
  

Žymos: Angelina Jolie, Brad Pitt, Skyrybos

Komentarai

Naujausi straipsniai