Tiesa.com   |   Delfi   |   2018-05-08

Adelė švenčia 30-ąjį gimtadienį

  
Adelė švenčia 30-ąjį gimtadienį
© Wikimedia nuotr.

Savo 30-metį mininti atlikėja Adele gerbėjus nustebino ne tik pasirinkta gimtadienio šventės tema, tačiau ir lieknomis kūno formomis.

Viena žymiausių pasaulio dainininkių surengė teminę jubiliejaus šventę pagal fimą „Titanikas". Visi gimtadienio dalyviai gavo gelbėjimosi liemenes, o šėlo pasipuošę tarsi legendinio filmo herojai.
Tiesa, šis Adelės sprendimas sulaukė daug pasipiktinimo iš atlikėjos gerbėjų. Kai kurie pasmerkė moters sprendimą linksmintis tokios temos vakarėlyje, nes nuskendus „Titanikui" žuvo daugiau nei tūkstantis žmonių.
 
Vakarui figūrą išryškinančią suknelę pasirinkusi atlikėja neslėpė, jog itin sulieknėjo. Puiki Adelės linijos sulaukė ir gausybės gerbėjų komplimentų.
 
 
„Aš niekada nekreipiau dėmesio į tai, kaip atrodau. Daug mieliau eičiau pietauti su draugais nei į sporto salę“, – yra sakiusi ji lifeandstylemag.com.
Ši atlikėja niekada nesijaudino dėl pernelyg didelio svorio, bet 2012 metais gimus sūnui Angelo ji suprato, jog negali ilgiau gerti po dešimt puodelių arbatos su cukrumi ir rūkyti. Tad atlikėja tiesiog atsisakė kenksmingiausių produktų ir žalingų įpročių. Į savo mitybą įtraukė daugiau vaisių ir daržovių, proteinų.
 
Tačiau ji vis dar išlieka ištikima savo putlioms formoms ir sako, jog niekada nesulieknės iki XS dydžio. „Mėgstu gerai atrodyti, bet visuomet renkuosi patogumą, o ne madą. Būkime laimingi ir sveiki“, – pridūrė garsenybė.
 
 
 
 
  

Žymos: Gimtadienis, Adele, titanikas

Komentarai

Naujausi straipsniai