Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-01-02

50-mečio išvakarėse prabilo M. Schumacherio artimieji: išplatino jautrią žinutę

  
50-mečio išvakarėse prabilo M. Schumacherio artimieji: išplatino jautrią žinutę
© Facebook nuotr.

Sausio 3 d. 50 metų sukaks legendiniam „Formulės 1“ lenktynininkui Michaeliui Schumacheriui, kuris pastaruosius penkerius metus yra intensyvioje šeimos ir medikų priežiūroje po patirtos sunkios galvos traumos kalnuose.

Nors sportininko gerbėjai seka ir gaudo kiekvieną žinią apie M. Schumacherio būklę, žinios viešojoje erdvėje itin retos ir nekonkrečios, o šeima nelinkusi atsiverti net itin artimiems bičiuliams, šį kartą M. Schumacherio žmona Corinna pasidalijo jautria žinute socialiniame tinkle, kurioje kreipėsi į M. Schumacherio talento gerbėjus.
„Mes džiaugiamės ir norime padėkoti, kad jūs kartu su Michaeliu švenčiate jo 50 metų jubiliejų“, – rašoma žinutėje, kurioje moteris teigia, kad visi žinias apie M. Schumacherį sekantys žmonės gali būti tikri, jog buvęs sportininkas yra „geriausiose rankose“ ir dedamos pastangos, kad jis kiekvieną dieną jaustųsi tik stipresnis. Tiesa, šeimos nariai ir vėl palietė privatumo temą, prašydami visų delikatumo ir neperžengti privatumo ribų, kalbant apie M. Schumacherio sveikatos būklę.
 
„Dar kartą prašome jūsų supratimo šia jautria tema, norėtume, kad žinios apie Michaelio sveikatą liktų tik asmeninėje erdvėje“, – sakė artimiausi buvusio lenktynininko žmonės, dar kartą dėkodami už palaikymą ir palinkėdami gerų 2019 metų. Alfa.lt primena, kad 2012 m. sportininko karjerą baigęs M. Schumacheris sunkią traumą patyrė paskutinėmis 2013-ųjų dienomis, prieš pat savo gimtadienį. Slidinėdamas jis galva trenkėsi į uolą, o nuo sunkių sužalojimų ir kelis mėnesius trukusios komos lenktynininko neišgelbėjo net ir dėvėtas šalmas.
  

Žymos: Šeima, žinutė, Schumacheris

Komentarai

Naujausi straipsniai