Tiesa.com   |   2013-04-16

„Zip FM” didžėjų invazija lietuvius užkrėtė pavasariška nuotaika 

  
 „Zip FM” didžėjų invazija lietuvius užkrėtė pavasariška nuotaika Organizatorių nuotr.

Į Londono klubo „Hidden” sceną praėjusįjį savaitgalį lipo lietuvių didžėjų būrys. Britų salose gyvenančius tautiečius savo pasirodymais pradžiugino reperių duetas „Dee & Kamy”, Jovani, Manfredas ir kiti populiariausios jaunimo radijo stoties Lietuvoje atstovai.

Solidžią kompaniją papildė ir vietinis reivo scenos veteranas Colin Dale. Prieš daugiau nei 20 metų jo su bendraminčiais įkurta „Kiss FM” tapo viena esminių klubinių radijo stočių.
 
Techno dvasia alsavusi Colin Dale laida „Abstract Dance” klausytojams pristatė Richie Hawtin, Kevin Saunderson, Carl Cox bei kitas šokių muzikos įžymybes. Pats laidos vedėjas ilgametės didžėjaus karjeros metu išmaišė visą pasaulį ir iki šių dienų yra vertinama asmenybė Londono naktiniame gyvenime.
 
 
„Praėjusiais metais „Radistų” vizitas pranoko visus mūsų ir vakarėlio svečių lūkesčius. Vis dažniau išgirsdavome prašymų pakartoti. Sulaukėme pavasario ir nusprendėm išgirsti, ką klauso ir kuo gyvena Rolando bei Jovani kolegos gimtinėje.”, – teigė vienas renginio organizatorių Arvydas Petrikas ir šiemet sukvietęs gausų lietuvaičių Londone būrį pavasario linksmybėms.
 
 
  

Žymos: Muzika, Pramogos, Lietuviškas renginys Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai