Tiesa.com   |   Žmonės.lt   |   2017-01-03

Sasha Song pristatė eurovizinės dainos klipą

  
Sasha Song pristatė eurovizinės dainos klipą
© „OKTO photography“ nuotr.

Dar 2009 metais dalyvavęs „Eurovizijoje“ Sasha Song po pertraukos vėl pasirodys šiame geriausios Europos dainos konkurse. Atlikėjo teigimu, jis dar niekada nesijautė toks stiprus ir pozityviai nusiteikęs.

Sasha Song yra vienintelis Lietuvos atstovas Eurovizijoje, kuris 2009 metais pelnė specialų apdovanojimą iš "OGAE REST OF THE WORLD" organizacijos už geriausią Eurovizinį pasirodimą pagal pasaulinį internetinį balsavimą. Ir tapo antruoju Lietuvos atstovu Eurovizijoje patekusiu į konkurso finalą.
Dainos idėja šiais metais pasirinkta labai reikšminga atlikėjui ir aktuali visuomenei t.y. vaikai gali pasiekti gyvenime bet ką ir bet kokiame užsiėmime įmanoma tapti geriausiu.
 
„Kai kūrėme šią dainą kartu su amerikiečiu Caleb Sutton, kurį šiuo metu prodiusuojame aš ir Andrius Lideikis bei olandijos muzikos prodiuseriu JUMÉ, kuris neseniai pasirašė sutartį su pasauline leidybine kompanija „BMG Talpa Music“, mes siekėme, jog daina kuo labiau atitiktų Eurovizijos standartus. Mes padarėme viską, kad daina skambėtų šiuolaikiškai, būtų greito tempo, melodinga, lengvai įsimenanti, skleistų pozityvias emocijas, bet svarbiausia, jog skleistų aktualią žinią.“ – teigė atlikėjas.
 
„Aš noriu motyvuoti vaikus, ir kitus jaunus žmones, kuriems gyvenime trūksta motyvacijos. Vaizdo klipe mes turime šešis personažus – krepšininką, lenktynininką, muzikantą, lankininkę su negalia, plaukikę ir šokėją.
 
Įvertinkite naują Sasha Song Eurovizijos dainą patys:
 
 
 
  

Žymos: Muzika, Eurovizija, Sasha Song

Komentarai

Naujausi straipsniai