Tiesa.com   |   Delfi.lt   |   2015-12-07

Paviešintas E. Dragūno laiškas buvusiai sužadėtinei

  
Paviešintas E. Dragūno laiškas buvusiai sužadėtinei
© E. Dragūno „Instagram" nuotr.
E. Dragūno laiškas buvusiai sužadėtinei priminė dainos žodžius.
Turbūt ne viską, nes prisiminęs praeitį aš pradedu save keikt, smerkt ir nekęst už tai, kad aš galėjau būt geresnis ir švelnesnis su žmogum, kuris man yra viskas šioj žemėj.

Po gruodžio 5 d. Kaune nugriaudėjusio įspūdingo grupės „SEL” koncerto Kaune, Egidijus Dragūnas savo socialinio tinklo „Instagram” paskyroje pasidalino jautriu, buvusiai merginai ir sužadėtinei Eleonorai Sebrovai skirtu laišku.

Naktį paviešintame, meilės dainos žodžius primenančiame atvirame laiške dainininkas rašė:
„Labas, Eleonora. Nežinau, nuo ko pradėti, bet tiksliai žinau, kaip pabaigsiu šį laišką. Labai aiškiai atsimenu, kaip pirmą kartą tave pamačiau. Atrodo, lyg tai būtų atsitikę vakar. Tu atėjai į kambarį ir atsisėdai kambario gale ant žalsvos mažos sofos ir atsidusai.
 
Tuomet net negalėjau pagalvoti, kiek daug mūsų laukia, turbūt ir tu net nepamąstei, kad tame kambarėlyje plaka širdis, kuri amžinai priklausys tau. Šypsena, iškilęs nosytės kauliukas, ilgi auksiniai plaukai ir gražiausia pasaulyje figūra. Tik dabar suvokiu, kodėl taip brangiai kainuoja tos neįkainojamos statulėlės aukcionuose, nes jos lipdomos žiūrint į tokias moteris kaip tu, tokią vienintelę, kaip tu.
 
Jas lipdo vyro rankos, nei akimirkai neatitraukdamos akių, nes nėra didesnio malonumo šioj žemėj, nei matyti šį grožį. Taip, tai dar viena iš milijardo meilės istorija. Įdomu, kiek kartų suplakė mūsų širdys, kol buvome kartu, kiek kartų mes nusišypsojom, kiek krito ašarų iš mūsų spindinčių akių, mes niekad to nesužinosim.
 
Tai maža akimirka, kuopelė laiko amžinybėje, begalinėje visatoje, ir aš ieškau žodžių ir jų man trūksta, kad tau papasakot, išreikšti, leisti pajaust visą sielos esybę, koks nuostabus laikas buvo būti su tavimi kartu. Man beprotiškai gaila tik to, kad šis gyvenimas tik vienas, ir laiko negalima atsukti atgal, kad dar kartą pakartoti viską, viską tą patį.
 
Turbūt ne viską, nes prisiminęs praeitį aš pradedu save keikt, smerkt ir nekęst už tai, kad aš galėjau būt geresnis ir švelnesnis su žmogum, kuris man yra viskas šioj žemėj. Aš neatsimenu tik vieno, tavo akių, kai aš mačiau tave paskutinį kartą, gal dėl to, kad sakei, jog čia tik tavo kūnas, sielos čia nėra seniai.“
 
Kaip pranešė portalas Delfi.lt, ryte įrašas tapo nebeprieinamas. Matyt atlikėjas nusprendė, kad buvusiai mylimąjai skirtas meilės laiškas turėtų pasiekti tiktai ją, o ne visus E. Dragūno „Instagram” paskyros siekėjus.
„Tiesa” skaitytojams primena, kad jau sausio 15 d. E. Dragūnas su grupe „SEL” koncertuos Londone, Brixton Academy. Daugiau informacijos apie renginį čia:
  

Žymos: Egidijus Dragūnas, SEL, SEL koncertas Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai