Sigita Limontaitė   |   thesun.co.uk   |   2012-06-06

Parduodamas Amy Winehouse namas

  
Parduodamas Amy Winehouse namas A. Winehouse namo kiemas tapo jos altoriumi

Londono Camdeno rajone stovintį namą, kuriame dalį savo gyvenimo praleido ir mirė dainininkė Amy Winehouse, nuspręsta parduoti beveik už tris milijonus svarų sterlingų, – pranešė thesun.co.uk.

Po dainininkės mirties A. Winehouse priklausęs namas tapo jos altoriumi. Prie namo gerbėjai velionei vis dar palieka alkoholio, cigarečių bei gėlių. Namą pardavinėjanti agentūra jį apibūdino kaip eilinį namą, turintį bendrą sieną su kitu namu, kuriame įrengti trys dviviečiai miegamieji, trys bendri kambariai, bei privatus sodas.
Šį legendinį namą dainininkei padovanojo jos tėvas ir mokėjo už namą net milijonu svarų mažiau, tačiau ne aplinkybės padidino namo kainą. Norint jį parduoti, pastate buvo įrengta garso sistema, stebėjimo kameros bei prabangus miegamasis su skliautu. A. Winehouse šeima iš pradžių svarstė name įrengti dainininkės vardo labdaros fondo būstinę. Po dainininkės mirties ilgai svarstyta, ką daryti su pastatu, šeima nenorėjo jo nei parduoti, nei nuomoti, mat, „namą galėjo įsigyti sensacijų medžiotojai, kuriems svarbu tik tai, kad jame užgęso mūsų duktė” – sakė dainininkės tėvai.
 
Praėjus beveik metams atlikėjos šeima suprato, kad laikyti tuščią pastatą, aplink nuolat zuja jauni gerbėjai, reikia mokėti už jo išlaikymą, o į vidų gali įsilaužti apduję paaugliai. Tad, nutarta namą suremontuoti ir parduoti, o atlikėjos šeima tikisi, kad kažkam šis pastatas taps nuostabiais šeimos namais.
 
 
  

Žymos: Londonas, Sigita Limontaitė, Muzika

Komentarai

Naujausi straipsniai