tiesa.com, alfa.lt   |   2018-11-07

Paaiškėjo, kas dalyvaus 2019-ųjų „Eurovizijoje“

  
Paaiškėjo, kas dalyvaus 2019-ųjų „Eurovizijoje“
© Pexels.com
Eurovizijos logotipas

2019-ųjų „Eurovizijoje“ dalyvaus atstovai iš 42 šalių, tarp jų – ir Lietuvos bei Jungtinės Karalystės. Apie tai šiandien pranešė renginio organizatorė Europos transliuotojų sąjunga.

ę Izraelyje vyksiančiame didžiausiame pasaulyje dainų konkurse dėl galimybės patekti į finalą, kuriame vietas užsitikrinę jau turi 6 valstybių atstovai, susirungs 36 šalys.
6 finalininkai – tai kitų metų konkurso šeimininkas Izraelis bei didysis penketas – Prancūzija, Vokietija, Italija, Ispanija ir Jungtinė Karalystė. Abu pusfinalius, vyksiančius gegužės 14 ir 16 dienomis, ir finalą gegužės 18 dieną tiesiogiai transliuos LRT.
 
Konkurse, be Lietuvos, pasirodys: Albanija, Armėnija, Australija, Austrija, Azerbaidžanas, Baltarusija, Belgija, Kroatija, Kipras, Čekija, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Makedonija, Vokietija, Gruzija, Graikija, Vengrija, Islandija, Airija, Izraelis, Italija, Latvija, Malta, Moldova, Juodkalnija, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Rusija, San Marinas, Serbija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Ukraina, Jungtinė Karalystė.
 
Į dainų konkursą Olandija ir Šveicarija atstovus siųs 60, Graikija – 40, Kroatija, Estija ir Slovėnija – 25, Latvija bei Lietuva – 20, o San Marinas – 10 kartą.
 
Tiesa, daugiausia kartų „Eurovizijoje“ pasirodė Vokietija – 2019-aisiais bus 63 kartas.
64-oji „Eurovizija“ bus rengiama Tel Avive gegužės 14, 16 ir 18 dienomis.
 
ŠALTINIS: alfa.lt
 
 
  

Žymos: Muzika, Eurovizija

Komentarai

Naujausi straipsniai