Tiesa.com   |   2015-08-18

Nukeltas „SEL” koncertas Londone tikrai įvyks

  
Nukeltas „SEL” koncertas Londone tikrai įvyks Grupės „SEL” koncertas įvyks 2016-ųjų metų sausio antroje pusėje.
Organizatoriai planuoja sukurti ypatingą atmosferą, kurią, kaip patys teigia, tiki, kad deramai įvertins ir grupės „SEL” gerbėjai.

Ilgai lauktas ir minias gerbėjų į koncertų sales pritraukiančios kultinės grupės „SEL” koncertas įvyks 2016-ųjų metų sausio antroje pusėje. Planuojama, kad į renginį susirinks tūkstančiai lietuvaičių.

Koncertas, kuris buvo planuotas šių metų rugsėjo 5 d. buvo perkeltas keliems mėnesiams į priekį. Kaip aiškina renginio organizatoriai „We Can FFeel”, šiam išskirtiniam pasirodymui yra iškelti dideli reikalavimai, o norint juos įvykdyti reikalingas ir papildomas laikas bei deramas pasiruošimas prieš renginį.
„Visi žinome, jog grupė „SEL” planuoja didelį pasirodymą rugsėjo 4 d. Vilniuje. Buvo priimtas bendras sprendimas nukelti koncerto Londone datą. Šiuo atveju manome, kad nauja data yra palankesnė, nes turėsite galimybę švenčių metu nustebinti vieni kitus ir būsite visi grįžę iš atostogų.”, - aiškino renginio organizatoriai.
 
„We Can FFeel” komanda atskleidė, kad koncerto įgyvendinimui bus pasitelkta profesionalų pagalba iš JAV, kurie jau dabar dirba ties scenos projektavimu. Taip pat planuojama panaudoti dar visai naujai pasaulyje pasirodžiusius įspūdingus specialiuosius efektus bei LED projekcijas.
 
Suprojektuotas šou nustebins ir visko mačiusius klausytojus. Organizatoriai planuoja sukurti ypatingą atmosferą, kurią, kaip patys teigia, tiki, kad deramai įvertins ir grupės „SEL” gerbėjai.
 
BILIETAI į grupės „SEL” koncertą prekyboje Tiesa.com/bilietai jau šį mėnesį!
 
  

Žymos: Egidijus Dragūnas, SEL, Kondertas Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai