Tiesa.com   |   2013-01-01

Naująja Lietuvos šokių karaliene tapo dainininkė Katažina

  
Naująja Lietuvos šokių karaliene tapo dainininkė Katažina LNK šokių projektą kas sekmadienį žiūrėdavo apie aštuoni šimtai tūkstančių žiūrovų.

Iš šešiolikos šokėjų porų tik penkios pasiekė daugiau nei keturis mėnesius trukusio populiariausio LNK šokių konkurso „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ superfinalą.

Dėl 40 tūkstančių litų prizo susikovė Katažina ir Dainius Dimša, Kristina Navickaitė – Tina ir Tadas Rimgaila, Aušra Štukytė ir Tomas Slausgalvis, Donatas Baumila ir Rasa Židonytė bei Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus.
Per keturias valandas LNK žiūrovai balsavo beveik 400 tūkstančius kartų. Daugiausia balų – net 177 736 – gavo Katažina ir Dainius, vos keliolika tūkstančių balsų skirtumu atsiliko Tina ir Tadas, už kurios balsuota 163 956 kartus.
 
Trijų pirmųjų vietų laimėtojai pačių superfinalo dalyvių sprendimu pasidalijo įspūdingą 40 tūkstančių litų prizą. Pirmoji vieta ir 25 tūkstančiai litų atiteko Katažinai su Dainiumi, 10 tūkstančių ir antroji – Tinai su Tadu, o trečioji vieta ir 5 tūkstančiai litų – Aušrai Štukytei ir Tomui Slausgalviui.
 
Katažiną Dainius apavė auksiniais bateliais – taip simboliškai dainininkė buvo tituluota naująja Lietuvos šokių karaliene.
 
Konkurso „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ metu susikūrė dainuojančių šokėjų grupė „Džentelmenai“, į kurią susibūrė šokėjai Dainius Dimša, Tadas Rimgaila, Vytautas Mackonis ir Andrius Butkus, o pora šokių aikštelėje Rasa Židonytė ir Donatas Baumila tapo pora ir gyvenime.
 
 
  

Žymos: Muzika, įžymybės, Lietuva

Komentarai

Naujausi straipsniai