Tiesa.com   |   2013-02-17

M. Mikutavičiaus koncertas Londone – roko ir meilės dainų ritmu  

  
M. Mikutavičiaus koncertas Londone – roko ir meilės dainų ritmu
© Robert Lipnicki
Šiemet Londone M. Mikutavičius su grupe sulaukė šiek tiek mažiau gerbėjų.

Šiemet Marijonas Mikutavičius su grupe į Londoną sugrįžo simbolinę dieną – Vasario 16-ąją. Po praėjusiųjų metų ypač sėkmingo koncerto, šįkart į koncertą „Forum“ salėje, susirinko mažesnis žiūrovų būrys.

Dalyvavę praeitų metų koncerte pripažino, kad koncertui buvo iškelta labai aukšta kartelė, kurios, jų nuomone, šiemet ko gero nepavyko įveikti dėl pasyvesnės ir mažesnės publikos.
Robert Lipnicki nuotr.
 
Visgi į koncertą susirinkę apie tūkstantį ištikimiausių Marijono gerbėjų ir šįkart galėjo mėgautis nepriekaištingai atliekamais geriausiais hitais ir pamėgtomis dainomis - „Nebetyli sirgaliai“, „Ar mylit ją jūs“, „Trys milijonai“.
 
Robert Lipnicki nuotr.
 
Publikos ovacijų sulaukė ir dainos „Ant kalno mūrai“ improvizacija, kurios metu į viršų kilo kelios gerbėjų atsineštos trispalvės. Taip pat Marijonas su grupe netikėtai atliko ir grupės „Depeche Mode“ kūrinį „Personal Jesus“.
Robert Lipnicki nuotr.
 
Mėgstantis improvizuoti koncertų metu, Marijonas nepamiršo neseniai praėjusios įsimylėjėlių dienos ir visas publikoje esančias poras šiek tiek ironiškai kvietė įsipareigoti sekmadienio rytą savo mylimiesiems atnešti kavos, po 100 svarų ir daugybę kitų mielų dalykų. Gerai apšildęs publiką, koncerto pabaigoje atlikėjas su visa grupe buvo išlydėtas ovacijomis, skambant legendinei dainai „Trys milijonai“.
 
Robert Lipnicki nuotr.
 
 
 
Robert Lipnicki nuotr.
 

  

Žymos: Muzika, Marijonas Mikutavičius, Koncertas Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai