tiesa.com   |   2013-12-19

M. Jacksono vaikai apie tėtį kalbės dokumentiniame filme

  
M. Jacksono vaikai apie tėtį kalbės dokumentiniame filme M. Jacksono vaikai apie atlikėją papasakojo negirdėtų dalykų.

Dainininko Michaelo Jacksono vaikai atsivėrė dokumentiniame filme apie netikėtai anapilin iškeliavusį savo tėtį. Filme pasirodys visos trys scenos legendos atžalos: Princas Michaelas, Paris bei Princas Michaelas antrasis (kitaip vadinamas Blanketu).

 M. Jacksono duktė Paris filmavimą baigė keletą savaičių prieš tai, kai mėgino nusižudyti. Kalbėdama apie tėvą jauna mergina graudinosi prisiminusi, kad atlikėjas taip ir neištesėjo jai duoto pažado: „Jis pažadėjo išmokyti mane savo šokio žingsnelio, vadinamo „moonwalk“, tačiau niekad nepradėjo mokyti“.
Dainininko duktė vylėsi, kad jos tėvo atminimas bus gyvas amžinai ir žmonės jo niekad nepamirš. Paris atvirai papasakojo ir apie uždarą šeimos gyvenimą rančoje: „Ten nebuvo mūsų amžiaus vaikų, tad nedažnai išeidavome iš rančos teritorijos“.
Jauniausias M. Jacksono sūnus Blanketas filme pasakojo apie tėčio turėtą zoologijos sodą: „Ten buvo tikras zoologijos sodas. Tėtis turėjo žirafų, liūtų, aligatorių ir gyvačių. Tikriausiai girdėjote apie tai, tačiau dar jis turėjo šimpanzę, vardu Bubbles, kuri man labai patiko“.
 
Vyresnysis sūnus Princas Michaelas prisipažino iki 6 metų nežinojęs tikrojo savo tėčio vardo: „Jis nenorėjo mums atskleisti tos asmenybės, kurią pažinojo visas pasaulis. Mums jis buvo tėvelis. Tik paaugęs išsiaiškinau, kad mano tėvelis – Michaelas Jacksonas“.
 
Visi trys vaikai svajoja apie darbą pramogų industrijoje. Duktė Paris, baigusi terapiją po bandymo nusižudyti, planuoja tapti aktore. Mažajam Blanketui Jacksonų giminė pranašauja dainininko karjerą. „Jie sako, kad nebebus antrojo Michaelo Jacksono. Galiu pasakyti, kad vieną mes jau turime. Jis – tikra savo tėvo kopija su įgimtu talentu. Jį tereikia pamokyti“, - sakė M. Jacksono tėtis Joe.
 
  

Žymos: Muzika, Šeima, Kinas

Komentarai

Naujausi straipsniai