Tiesa.com   |   LRT   |   2014-09-17

Londone konsertuosianti D. Butkutė prisipažino netekusi kūdikio

  
Londone konsertuosianti D. Butkutė prisipažino netekusi kūdikio Dainininkė D. Butkutė kūdikio netektį vadina vienu iš sunkiausių gyvenimo išbandymų.

Artėjantį koncertų turą „Nesudeginta ant laužo“ reklamuojanti Lietuvos scenos karalienė Džordana Butkutė su žiniasklaida dalinasi ne tik džiaugsmu dėl pagerėjusio gyvenimo. Dainininkė prisimena ir skaudžiausius savo nuopuolius bei netektis.

 D. Butkutė nesiliauja pasakojusi apie savo sėkmę sutikus dabartinį vyrą bei vadybininką Elegijų, kuris, pasak jos pačios, pakeitė ne tik jos gyvenimą, bet ir ją pačią. Beveik ketverius metus nė lašo į burną neimanti atlikėja televizijos laidoje „Stilius“ gyrėsi, esanti be galo laiminga: „Norisi rėkti garsiai, kokia esu laiminga. Norisi ir bijau. Pati sau tiesiog pavydžiu savo žmogaus. Man Elegijus dabar yra viskas. Jis toks protingas, toks supratingas, jis toks man reikalingas”.
Gruodžio 7 d. Londone konsertuosianti žvaigždė tikino, kad nors dabar ji atsitiesė, praeityje teko išgyventi labai skaudžių netekčių. Viena iš jų – kūdikio netektis. D. Butkutė neslėpė visados norėjusi vaikų, tad mažylio netektis atėmė norą ne tik dainuoti ir bendrauti, bet ir apskritai gyventi.
 
„Mečiau grupę, atsisakiau lipti į sceną. Užsidariau namuose ir nenorėjau nieko. Netekau darbo, koncertų. Ir ištisai verkiau. Buvo tik ašaros, alkoholis ir vaistai”, – savo skausmą prisiminė dainininkė, neslėpdama, jog yra pažinusi ir smurtą. Tuo laikotarpiu, šampano taurėse paskendo ir iš jos gyvenimo dingo visi netikri draugai.
 
 

  

Žymos: Muzika, Santykiai, Džordana Butkutė, Vaikai

Komentarai

Naujausi straipsniai