Sigita Limontaitė   |   thisislondon.co.uk   |   2012-06-13

Lady Gaga dėvės gyvus tarakonus

  
Lady Gaga dėvės gyvus tarakonus Mėsos suknelę Lady Gaga nusprendė papildyti tarakonų skrybėle.

Lady Gaga garsėja savo keistu aprangos pasirinkimu, tačiau paskutinis jos noras nustebino net prie ekscentriškų norų įpratusią atlikėjos komandą, pranešė thisislondon.co.uk.

 Atlikėja, per 2010 metų MTV apdovanojimus vilkėjusi suknelę iš šviežios mėsos, paprašė savo komandos sukurti jai skrybėlę su gyvais tarakonais, mat vienas tyrimas atskleidė, jog šie gyviai į hito „Poker Face“ atlikėjos muziką reaguoja labiau negu į bet kurio kito dainininko atliekamus kūrinius.
Atlikėjos komandos narys spaudai sakė: „Lady Gaga jau ilgą laiką ieškojo aksesuaro, papildančio jos mėsos suknelę, ir manome, kad tarakonų skrybėlė bus ta dvejus metus atkakliai ieškota detalė. Sužinojusi šiuo tyrimų rezultatus, Gaga pavadino tarakonus „savo tikrojo gyvenimo monstrais“ ir užsimanė turėti jų šalia savęs bent viename aprangos ansamblyje.“
 
Atlikėja sugalvojo, kaip gyvus tarakonus išlaikyti ant savo skrybėlės ir jų nesužeisti. Mintis labai paprasta – uždaryti juos mažuose narveliuose, o šiuos pritvirtinti prie juostos, puošiančios skrybėlę.
 
Šį keistą tyrimą atliko New Yorko studentai, tiriantys vabzdžių judėjimą. Net roko grupių „Weezer“ bei „Avenged Sevenfold“ muzika neprivertė tarakonų elgtis neįprastai, o štai išgirdę Lady Gaga dainą vabzdžiai pradėjo elgtis kitaip, ir studentai tai pavadino „šokiu“.
 
  

Žymos: Sigita Limontaitė, Muzika, Lady Gaga

Komentarai

Naujausi straipsniai