Tiesa.com   |   2016-06-27

Kanye Westas apnuogino Holivudo įžymybes

  
Kanye Westas apnuogino Holivudo įžymybes Vaizdo klipe „Famous“ K. Westas guli lovoje su 11 nuogų įžymybių.

Atrodo, kad kontraversiškojo muzikanto ir verslininko Kanye Westo bei jo žmonos Kim Kardashian šeimynoje – nei savaitės be skandalo, o kiekvienas naujas sulaukia daugiau atgarsių už senąjį.

Naujasis Kanye Westo vaizdo klipas „Famous“ nustebino net ir visko mačiusius, mat jame reperis lovoje pasirodo su 11 nuogų garsenybių. Įdomu tai, kad apie savo apsinuoginimą įžymūs žmonės sužinojo tik pamatę K. Westo klipą.
Vaizdo klipo premjera įvyko per renginį vienoje Los Andželo arenų, kur susirinko per 8 tūkst. žmonių. Vaizdo klipo „Famous“ idėja - atkurti amerikiečių tapytojo Vincento Desiderio paveikslą „Sleep“, kuriame pavaizduoti miegantys nuogi žmonės po orgijos.
 
Šalia reperio lovoje vos prisidengę guli tokios garsenybės kaip jo paties žmona Kim Kardashian, dainininkės Taylor Swift ir Rihanna, jos buvęs vaikinas Chrisas Brownas, buvęs JAV prezidentas George'as W. Bushas, amerikietiškojo „Vogue“ redaktorė Anna Wintour, JAV prezidentu siekiantis tapti Donaldas Trumpas, dainininkas Ray J, labiausiai žinomas dėl sekso vaizdajuostės su Kim Kardashian, buvusi Kanye Westo mergina Amber Rose, tranesksualė Caitlyn Jenner ir daugybe seksualinių nusikaltimų kaltinama JAV televizijos žvaigždė Billas Cosby.
 
 
  

Žymos: Kim Kardashian, Kanye West

Komentarai

Naujausi straipsniai