Tiesa.com   |   lrt.lt   |   2018-05-07

I. Zasimauskaitė „Eurovizijos“ atidaryme: nežinau, ar laimėsiu, bet tikiu stebuklu

  
I. Zasimauskaitė „Eurovizijos“ atidaryme: nežinau, ar laimėsiu, bet tikiu stebuklu
© Facebook nuotr.
Ievai Zasimauskaitei teks varžytis su 42 šalių atstovais.

Sekmadienį oficialiai atidaryta svarbiausia Europos šalių muzikos šventė, į kurią sugužėjo dešimtys atlikėjų bei grupių, o tarp jų mėlynu, o ne, kaip įprasta raudonu kilimu žengė ir Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė.

saulėtoje pakrantėje keturi vedėjai – Claudia Semendo, Ines Lopes Goncalves, Pedro Grangeris ir Pedro Penimas – pradėjo mėlynojo kilimo ceremoniją sveikindamiesi su didžiojo „Eurovizijos“ konkurso vedėjomis. Keturių šimtų metrų kilimu žengė net 43 šalių delegacijos, jas kalbino penki tūkstančiai žurnalistų, o visą ceremoniją stebėjo keturi šimtai fanų.
Ievai Zasimauskaitei žengus ant kilimo kartu su prodiuseriu Audriumi Giržadu viena iš renginio vedėjų pripažino, kad atlikėjos vardas yra mėgstamiausias tarimui visoje „Eurovizoje“. I. Zasimauskaitė kaip visada dalijosi gera nuotaika ir šypsena.
 
„Aš jaučiuosi puikiai. Nežinau, kas laimės Euroviziją, nors mano pačios favoritė yra ispanų daina, šios dainos galiu klausytis šimtus kartus“, – teigė I. Zasimauskaitė.
 
Dainininkė tikina, kad senatvę, kurią apdainuoja eurovizinėje dainoje „When We're Old“ įsivaizduoja su vyru Mariumi, vaikais, šunimis ir katėmis. I. Zasimauskaitė atskleidė, kad ji norėtų pasenti Lisabonoje.
 
Vedėjai teiravosi, ar buvo sunku įtikinti vyrą Marių lipti kartu į sceną. „Tai yra mano pasirodymo vinis. Jis yra tikrai mano vyras, o ne aktorius, todėl tai ir yra taip svarbu“, – tikino I. Zasimauskaitė.
Vedėjai taip pat klausė, ar mūsų atstovei, kuri pagarsėjo sveiku gyvenimo būdu, nesunku prisitaikyti per šį intensyvų darbo ir vakarelių periodą.
 
„Aš nerūkau ir negeriu, tai man atnešė džiaugsmą, todėl net ir per vakarėliuos elgiuosi taip pat. Atsigaivinu su „Sprite“, – juokėsi I. Zasimauskaitė.
 
Atlikėja tikino, kad negalvojo apie laimėjimą, bet būtų nuostabu, jei galėtų atnešti sėkmę savo šaliai.
 
 
  

Žymos: Eurovizija, eurovizija 2018, Ieva Zasimauskaitė

Komentarai

Naujausi straipsniai