Tiesa.com   |   2013-01-31

HMV per dieną atleido kone 200 darbuotojų

  
HMV per dieną atleido kone 200 darbuotojų Įprastos parduotuvės nebeatlaiko internetinės prekybos konkurencijos.

Vienas didžiausių Britanijos prekybininkų muzikos ir vaizdo įrašais HMV, šiandien paskelbė apie beveik 200 centrinio biuro ir tiekimo padalinio darbuotojų atleidimą. Tai sukėlė atleidžiamųjų pyktį, kurį jie tiesiogiai išreiškė oficialioje HMV „Twitter“ paskyroje, pranešė Dailymail.co.uk.

Tiesioginės žinutės iš HMV darbuotojų susirinkimo sulaukė milžiniško susidomėjimo internete, kai vienas iš atleidžiamų darbuotojų „Twitteryje“ parašė, kad kompanija vykdo masinę lojalių darbuotojų egzekuciją.
Dar šio mėnesio pradžioje didysis prekybininkas buvo perduotas audito administratoriams, nes vis labiau neatlaikė konkurencijos su internetine prekyba. Pavojuje atsidūrė 223 parduotuvės ir virš 4 tūkst. darbo vietų. Šiandien atleisdami 200 administracijos darbuotojų, įmonės atstovai sakė, kad tokie žingsniai buvo būtini nori išsaugoti likusias darbo vietas ir veikiančias parduotuves.
 
Šiuo metu HMV prekybos tinklui ieškomas naujas pirkėjas, o parduotuvės tęsia savo darbą. Atleistieji darbuotojai liko įskaudinti dėl tokio netikėto masinio atleidimo, nes jis palietė pačius lojaliausius žmones, kurie norėjo ir toliau padėti tinklą „prikelti iš pelenų“.
 
 
 
 
  

Žymos: Anglija, Muzika, Filmas

Komentarai

Naujausi straipsniai