Tiesa.com   |   BNS   |   2017-05-10

„Eurovizija“: pirmasis finalo dešimtukas

  
„Eurovizija“: pirmasis finalo dešimtukas
© youtube.com
Pirmojo pusfinalio favoritu tapo Portugalijos atstovas.
Iš viso pirmajame pusfinalyje Tarptautiniame parodų centre (TPC) pasirodė 18 konkursantų.

Kijeve, Ukrainoje, baigėsi pirmasis 62-osios Eurovizijos pusfinalis, iš kurio į šio tarptautinio dainų konkurso finalą pateko 10 dalyvių.

Iš viso pirmajame pusfinalyje Tarptautiniame parodų centre (TPC) pasirodė 18 konkursantų. Pusfinalio pabaigoje pasirodė ukrainiečių dainininkė Jamala, kuri atliko dvi kompozicijas, tarp jų – „1944“, jai pelniusią pergalę praėjusių metų Eurovizijoje Stokholme.
Pagal balsavimo rezultatus į finalą, kuris įvyks gegužės 13 dieną, pateko Robinas Bengtssonas iš Švedijos su daina „I Can't Go On“, Salvadoras Sobralas iš Portugalijos, grupė „Sunstroke Project“ iš Moldovos, Azerbaidžano atstovė Dihaj, Graikijos dainininkė Demi, lenkė Kasia Mos, armėnas Arcvikas, Australijos atstovas Isaiah, Hovigas iš Kipro ir Blanche iš Belgijos.
 
Pirmojo pusfinalio favoritu laikomas Portugalijos atstovas. Antrasis pusfinalis, vyks gegužės 11 dieną, iš jo į finalą taip pat bus atrinkta 10 dalyvių. Po šio pusfinalio paaiškės ar Lietuva pateks į gegužės 13-ąją vyksiantį konkurso finalą. Šiemet mūsų šaliai atstovauja grupė „Fusedemarc“.
 
 
 
  

Žymos: Muzika, Konkursas, Eurovizija 2017

Komentarai

Naujausi straipsniai