Tiesa.com   |   BNS   |   2018-01-24

Eltonas Johnas erzina savo gerbėjus

  
Eltonas Johnas erzina savo gerbėjus
© Facebook nuotr.
70 metų britų popmuzikos žvaigždė - vienas geriausiai parduodamų pasaulio atlikėjų.

Eltonas Johnas trečiadienį turėtų paskelbti pranešimą apie savo naujausius planus, tačiau kol kas erzina savo gerbėjus tviteryje tokiais žodžiais: „Pagaliau apsisprendžiau, kur glūdi mano ateitis“.

70 metų britų popmuzikos žvaigždė, vienas geriausiai parduodamų pasaulio atlikėjų, pranešimą žadėjo padaryti 17 val. 30 min. vietos laiku.
Anksčiau pasirodę pranešimai britų žiniasklaidoje sukėlė minčių, kad muzikantas gali nuspręsti užbaigti savo koncertines keliones, tačiau jas netrukus išsklaidė virtinė E. Johno komentarų tviteryje.
 
„Laiko raukšlė. Praeitis susiduria su dabartinimi“, – skelbė vienas iš jų.
 
E. Johnas „išlieka kūrybinga jėga, savo greičiu pralenkianti kultūros greitį“, – sakoma viename vaizdo įraše, paskelbtame jo paskyroje tinkle „Twitter“.
 
„Eltonas pradeda kitą savo kūrybinės kelionės etapą. Ir jis bus nė kiek ne mažiau nuostabus ir galingas bei jo pirmieji pasirodymai beveik prieš 50 metų, – skelbiama tinkle. – Pažiūrėkime, kas bus toliau“.
E. Johnas iki gegužės 19 dienos reziduos Las Vegase.
 
Dainų aktorius ir pianistas praėjusį sausį pranešė, kad ateityje norėtų rengti mažiau koncertų, kad galėtų daugiau laisvo laiko skirti savo dviem mažiems vaikams.
 
  

Žymos: Muzika, Eltonas Johnas

Komentarai

Naujausi straipsniai