Sigita Limontaitė   |   2012-05-30

Auksiniai mikrofonai atiteko M. Jampolskiui ir Irūnai

  
Auksiniai mikrofonai atiteko M. Jampolskiui ir Irūnai M.Jampolskis ir Irūna jau antrą kartą nugalėjo „Žvaigždžių duetuose“

Aktorius Marius Jampolskis ir dainininkė Irūna Puzaraitė įrodė, kad jie yra geriausi iš visų „Žvaigždžių duetų“. Šeštajame populiariausio muzikinio šou sezone „Lemiama kova“ jie laimėjo auksinius mikrofonus, inkrustuotus rubinais, smaragdais ir safyrais.

 Antroji vieta ir sidabriniai mikrofonai atiteko Renatai Voitechovskajai ir Deiviui, trečioji – Edmundui Štengeriui – Mundžiui ir Evelinai Sašenko.
Šįkart be mikrofonų liko ketvirtoji finalo pora – Giedrius Leškevičius ir Mia.
Finale žiūrovų ir komisijos nuomonės beveik neišsiskyrė, tiesa, jeigu būtų lėmę tik žiūrovų balsai, Mia ir Giedrius būtų trečiojoje vietoje, o be mikrofonų būtų likę Mundis su Evelina.
 
Šeštajame „Žvaigždžių duetų“ sezone „Lemiama kova“ dalyvavo įvairių sezonų „Žvaigždžių duetų“ nugalėtojai. Iššūkį patyrusiems dalyviams metė ir „Duetų“ naujokai, bet, deja, nė vienas iš jų į finalą nepateko. Finalo pasiekti nepavyko antrųjų „Žvaigždžių duetų“ nugalėtojams Romui Bubneliui ir Aistei Pilvelytei. Užtat jame dalyvavo niekada „Duetų“ pirmosios vietos nelaimėję Mundis su Evelina.
 
Pirmuosius duetus, surengtus 2007 metais laimėjo Renata Voitechovskaja su Deiviu, antruosius – Romas Bubnelis su Aiste Pilvelyte, trečiuosius – Giedrius Leškevičius ir Mia, ketvirtuosius – Mariaus Jampolskio ir Irūnos Puzaraitės duetas, penktuosius – Merūnas Vitulskis ir Rūta Pentiokinaitė.
 
  

Žymos: Sigita Limontaitė, Muzika, televizija, Marius Jampolskis, Irūna

Komentarai

Naujausi straipsniai