Tiesa.com   |   2013-03-27

Adele su Williamsu kurs naują dainą

  
Adele su Williamsu kurs naują dainą R. Williamsas planuoja įrašyti dar vieną įspūdingą duetą.

Neseniai Britanijos žiniasklaidą apskriejo žinia, kad dainininkė Adele kartu su Robbie Williamsu ketina įrašyti bendrą dainą, kuri turėtų pasirodyti naujausiame R. Williamso albume.

 
Anot portalo „The Sun”, abu atlikėjai sutarė įrašyti bendrą dainą, nes yra geri bičiuliai ir seniai norėjo sukurti kažką bendro. Tiesa, jie dar nėra sutarę, koks tai bus kūrinys. Manoma, kad atlikėjai dėl šio bendro projekto sukirto rankomis per „Oskarų“ teikimo ceremoniją Los Andžele.
R. Williamsas iki šiol gali pasigirti gausybe duetų. Atlikėjas yra įrašęs garsius kūrinius su tokiomis žvaigždėmis kaip Nicole Kidman, Kylie Minogue, o štai Adele per visus savo kūrybos penkerius metus dar nėra įrašiusi dainų duetu.
.
Dainininkės Adeles artimiausiu metu laukia pokyčiai ne tik kūrybos srityje, bet ir asmeniniame gyvenime. Žiniasklaidoje sklinda vis daugiau gandų apie planuojamas slaptas atlikėjos vestuves, kurios turėtų įvykti Anglijos mieste Brightone. Vos prieš penkis mėnesius Adele su savo mylimuoju Simonu Koneckiu susilaukė sūnaus Angelo. Kalbama, kad vestuvės turėtų įvykti vasarą arba vėlyvą rudenį poros naujuose namuose.
 
 
  

Žymos: Muzika, Adele, Robbie Williams

Komentarai

Naujausi straipsniai