Tiesa.com, lnk.lt   |   2018-03-09

Žymus modelis perspėja merginas: kokteiliuose narkotikų pėdsakai

  
Žymus modelis perspėja merginas: kokteiliuose narkotikų pėdsakai
© lnk
Jaunos merginos verbuojamos itin gudriai.

Mergina dirbanti modeliu ne pirmus metus nusprendė nugriauti tylos sieną ir prabilti, kas iš tikrųjų vyksta mados pasaulyje.

„Į klubą atėjau pasveikinti draugės su gimtadieniu, neketinau ilgai švęsti, nes anksti ryte turėjau skrydį į fotosesiją. Su drauge pirkome kokteilius pačios, nebuvome jokioje kompanijoje. Netrukus klube kilo nedidelis konfliktas, spėju, kad jo metu į mano kokteilį buvo įlašinta kažkokios medžiagos. Greitai apsvaigau, pasijutau labai blogai ir išvykau namo. Atsigavusi ryte nieko neprisiminiau, dar kelias dienas buvo klaikiai bloga...“, – pasakos modelis Karolina Toleikytė.
Mergina prisipažins niekada neketinusi viešinti šios istorijos, tačiau nusprendė papasakoti norėdama įspėti kitas merginas būti itin atsargiomis, ypač tada, kai lankosi klube ar bare. Anot jos, Dovilės vietoje galėjo būti bet kuri. Nė viena nėra apsaugota, kai vyksta tokie dalykai, todėl kalbėti – būtina.
 
„Bet kuris vyras, kuris naudoja narkotikus, kad gautų, pasinaudotų jaunomis, gražiomis merginomis, yra skystakiaušis... Reiškia, kad jam kažkas netaip, arba žmogus turi būti pakankamai iškrypęs, kad jam patiktų leisgyvės, bejėgės merginos“, – pasipiktinimo neslėps Karolina Toleikytė.
 
Merginos pasakojimą laidos studijoje patvirtins ir jos mama, Kristina Toleikienė.
 
„Mano dukra buvo apsvaiginta maždaug prieš metus draugės gimtadienyje. Laimei, ji greit išvyko namo ir ja nespėta pasinaudoti. Girdėjau, kaip ji grįžo tą naktį, nebuvo labai vėlus metas. Sunerimau, kai išgirdau jos žadintuvą, tačiau supratau, kad ji nesikelia. Išsibudinusi atėjau į jos kambarį ir bandžiau prikelti, tačiau ji nereagavo. Atmerkusi akis kalbėjo nesąmoningai, anglų kalba. Ryte nieko neprisiminė... Teko skubiai skambinti medikams ir tartis, ką daryti. Skambinau ir į agentūrą, kuri atšaukė suplanuotą fotosesiją. Tai galėjo būti mano dukros karjeros pabaiga....“, – pasakos modelio mama.
Bus kalbama apie prieš keletą mėnesių iš Klaipėdos viešbučio 14 aukšto iškritusios ir žuvusios jaunutės manekenės Dovilės istoriją, kuri apnuogino ne tokį gražų grožio pasaulio veidą.
 
Narkotikai, orgijos ir prievarta – taip po mįslingos žūties prabilo žuvusios manekenės draugai... Dabar jau aišku, kad Italijoje modeliu dirbusios ir į Lietuvą demonstruoti J. Statkevičiaus kolekcijos atvykusios Dovilės kraujyje rasta net kelių rūšių narkotinių medžiagų.
 
Manekenės artimieji net neabejoja, kad Dovilė buvo prievarta laikoma viešbučio kambaryje, svaiginama narkotikais, kad nesipriešintų ją besinaudojantiems vyrams, ir pati iškristi iš 14 viešbučio aukšto tikrai negalėjo. Tuo metu lemtingą naktį, kaip skelbia žiniasklaida, su modeliu buvusiam prodiuseriui Ričardui Pinikui pareikšti įtarimai pagal vieną Baudžiamojo kodekso straipsnių – privedimą iki savižudybės, o taip pat paskirta kardomoji priemonė, rašytinis pasižadėjimas neišvykti.
 
„Dovilė pati iškristi negalėjo. Įtariame, kad ji buvo išmesta. O iki mirties buvo svaiginama tam, kad nesipriešintų, kai ją prievartavo ar pardavinėjo už skolas..“, – tvirtins Dovilės dėdė Arūnas Pakulevičius.
Žinoma Lietuvos manekenė 22 metų Dovilė Didžiūnaitytė žuvo praėjusių metų lapkritį, kai Klaipėdoje iškrito pro 14 aukšte esančių patalpų langą. Manoma, kad mergina prieš tai buvo apsvaiginta įtartinomis medžiagomis, kurios galėjo būti paslapčia įbertos į jos gėrimą. 
  

Žymos: Narkotikai, žūtis, manekenės, elitas, prodiuseriai

Komentarai

Naujausi straipsniai