Tiesa.com   |   2017-10-30

Žydrūnas Savickas atskleidė keisčiausius žmonių prašymus

  
Žydrūnas Savickas atskleidė keisčiausius žmonių prašymus Ž.Savickas - daugkartinis pasaulio čempionas ir stipriausias planetos žmogus.

Žydrūnas Savickas - daugkartinis pasaulio čempionas ir stipriausias planetos žmogus, kuris sako, kad neįmanomų dalykų nebūna. Tačiau tam, kad šiandien vadintųsi stipriausiu, jis turėjo nueiti ilgą kelią ir susidurti su itin sudėtingomis kliūtimis ir, svarbiausia, joms nepasiduoti.

monių, kurie prašo būti primušti galiūnų. Mes, galiūnai, susitikę per varžybas pasikalbame apie juos - kas turi būti žmogaus galvoje, kad nuspręstum išreikšti tokį norą. Bet yra toks poreikis rinkoje. Ir už tai jie siūlo 10 000 dolerių”, - apie keisčiausius girdėtus prašymus atviravo galiūnas.
Pasirodo, tai ne vienintelis keistas žmonių prašymas. Ž. Savickas prisipažįsta, kad ne kartą teko sulaukti skambučio su pagalbos prašymu - padėti pernešti pianiną iš vieno namo į kitą. Ir keistų, ir itin stiprių istorijų šio žmogaus gyvenime tikrai daug.
 
Stipruolis papasakojo ir apie tai, su kokiais sunkumais jam teko susidurti kovojant dėl pergalių. Ir jei žmonės mano, kad jos Žydrūno Savicko sąskaitoje jos atsirado labai lengvai, supras, jog dėl pripažinimo ir laimėjimų Žydrūnui teko stipriai pakovoti. O patyrus sudėtingas traumas susipažinti ir su jausmu, ką reiškia palūžti:
 
„Kai vietoj to, jog tave palaikytų, tavo artimiausi žmonės sako - tu niekada nebelaimėsi, yra jaunesnių, stipresnių, esi senas ir traumuotas, baik karjerą - yra be galo sunku. Tačiau tai mane net motyvavo, nes aš nesustojau ir pasakiau - pažiūrėsim, kas bus teisus. Ir vėl laimėjau čempionatą”
 
Todėl Žydrūnas atskleidė ir daugiau dalykų, kurie jį motyvuodavo labiausiai bei neleido pasiduoti. Vyras pasakojo ir apie Arnoldą Švarcnegerį bei pažintį su juo. Didžiausiu savo gyvenimo laimėjimu jis vadina pergalę Arnoldo sporto festivalyje, kuris kasmet sutraukia net dvidešimt tūkstančių dalyvių.
Interviu metu Ž. Savickas pasakojo ir apie Europos čempionatą, kurio metu dingus Žydrūno lagaminui, teko dalyvauti su skolintais drabužiais ir visa amunicija: „Atvažiavau toks kaip stoviu. Kažkas paskolino diržą, kažkas batus. Bet batai buvo su aukštu kulnu, aš net negalėjau išlaikyt balanso. Pirmo kėlimo net neiškėliau. Antras jau buvo geriau, o su trečiu - pagerinau pasaulio rekordą ir varžybas laimėjau”.
 
 
 
  

Žymos: Žydrūnas Savickas

Komentarai

Naujausi straipsniai