Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-01-21

Vos į laisvę išėjęs „Alfa vyras" veda naujus mokymus: po šių žinių tu nebijosi kalėjimo

  
Vos į laisvę išėjęs „Alfa vyras" veda naujus mokymus: po šių žinių tu nebijosi kalėjimo
© Stop kadras

Dar visai neseniai iš Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo išleistas vyrus viliojimo meno mokęs Airinas Arutiunianas sukūrė naują mokymų programą. Keletą mėnesių Lukiškėse praleidęs vyras savo patirtį sudėjo į vaizdo įrašą, kuriame mokoma, kaip nebijoti kalėjimo.

„Už grotų – tapk bebaimis kalėjimui“ – taip pavadintą mokymų programą „Youtube“ platformoje reklamuoja Airinas. Teigiama, kad šią mokymų programą galima įsigyti už 29 eurus, nors A. Arutiuniano svetainėje nurodoma, kad prekei taikoma akcija – esą tikroji mokymų kaina siekia net 100 eurų. Visgi pasak A. Arutiuniano, šis vaizdo įrašas vertas kur kas daugiau – savo mokiniams jis žada perduoti visą kalėjime sukauptą patirtį, atskleisti savo bylos detales bei atsakyti į dažniausiai užduodamus klausimus. „Į šį DVD sudėjau visą savo patirtį, teisinius klausimus, pasidalinau knygomis, kurias privaloma perskaityti, kad žinotumei įstatymus ir kas gresia už jų pažeidimą.
 
Po šių mokymų sutvirtėsi psichologiškai, teisiškai, labiau pasitikėsi savimi“, – pasakojo Airinas. Su savo mokiniais A. Arutiunianas žadėjo pasidalinti ir mintimis, kaip išėjus iš kalėjimo greitai sugrįžti į normalų gyvenimą. „Papasakosiu, kaip apskritai švariai išeiti iš kalėjimo, kad tau nieko nebūtų atsitikę, jei netyčia kada nors gyvenime tave kas nors „pakištų“ po sudėtingu straipsniu, kuris nepatinka visuomenei, kaliniams, suimtiesiems. Po šių žinių tu nebijosi kalėjimo“, – drąsiai rėžė A. Arutiunianas. Pasak Airino, šie mokymai būtų naudingi visiems – esą niekas negali būti tikras, kad nepakliūs už grotų. „Kaip sakoma, neišsižadėk terbos, neišsižadėk lazdos ir tiurmos – nežinai, kada tave gali kažkas pakišti ar kokia nors pana įskųsti. Po šito seminaro tu nebijosi nieko“, – tvirtino Airinas.
 
Seminaro medžiagą gali perklausyti tik ją įsigiję asmenys, nes viešai, kaip teigia A. Arutiunianas, jis gali kalbėti ne viską. Alfa.lt primena, jog dabar laisve besimėgaujantis A. Arutiunianas buvo sulaikytas liepos 12 dieną, kai buvo apkaltintas išžaginimu ir santykiavimu su nepilnametėmis. Netrukus po to jam buvo skirta kardomoji priemonė – suėmimas. Praėjusių metų gruodžio mėnesį Vilniaus apygardos teisme buvo nuspręsta, kad tolimesnis tyrimas bus vykdomas A. Arutiunianui esant laisvėje, tačiau kardomosios priemonės panaikintos ne visiškai. Įtariamajam skirtas namų areštas, įpareigojant namuose būti nuo 20 val. iki 6 val.
 
Visgi tai ne pirmas kartas, kai A. Arutiunianas patenka į policijos pareigūnų akiratį. Praėjusiais metais jis teismo pripažintas kaltu dėl pornografijos gamybos ir platinimo – jam skirta piniginė bauda. Be to, jį teismui dar 2014 m. buvo apskundusi mergina, kaltinusi pažeistomis teisėmis į atvaizdą ir privatų gyvenimą – ir šią bylą A. Arutiunianas pralaimėjo.
  

Žymos: Nusikaltimas, laisvė, alfa vyras, Airinas Arutiunianas

Komentarai

Naujausi straipsniai