Tiesa.com   |   2017-06-12

Violeta Repčenkaitė laukiasi trečiosios atžalos

  
Violeta Repčenkaitė laukiasi trečiosios atžalos
© Facebook nuotr.
Su sužadėtiniu Edu Violeta laukiasi kūdikio, kuris taps trečiuoju Violetos vaiku.

Šiuo metu Maltoje gyvenanti ir išskirtines dvasinio ir fizinio poilsio atostogas moterims organizuojanti Violeta Repčenkaitė laukiasi trečiosios atžalos.

Nepaisant to, kad praėję jau daugiau nei pusė nėštumo laiko, 34-erių Violeta ir toliau aktyviai dirba bei artimiausiu metu nežada sustoti.
Anksčiau buvusi manekenė ir laidų vedėja Violeta yra pasakojusi, kad jos organizuojama retrito programa – tai sąmoningai subalansuotos atostogos moters sielai, protui ir kūnui.
 
Su mylimuoju verslininku, 42-ejų Edu V. Repčenkaitė susižadėjo praėjusių metų gruodžio 31 d.
 
„Mano vyras atsiklausė vaikučių, ar galėtų pasiūlyti jų mamai, jo mylimai moteriai, (to, ką jis pasakė, detaliai net nenorėčiau pasakoti, nes tai – pernelyg asmeniška ir brangu man...) tekėti už jo.
 
Tai buvo labai jaudinantis momentas mums visiems. Su vaikučių palaiminimu, jų šūksniais ir plojimais...be abejo, aš ištariau „taip!“ Likus vos valandai iki Naujųjų (tarp Lietuvos ir Maltos – valandos skirtumas).
Facebook nuotr. Facebook nuotr.
 
Tada skubėjome pasidalinti džiugia žinia su abiejų tėvais ir mylimais draugais, sveikindami visus su Naujais“ – po sužadėtuvių Delfi.lt pasakojo Violeta.
 
Violeta Repčenkaitė jau augina sūnų ir sukrą iš buvusiųjų santuokų.
 
 
  

Žymos: Vaikai, Nėštumas, Naujagimis, Violeta Repčenkaitė

Komentarai

Naujausi straipsniai