Tiesa.com   |   delfi.lt   |   2017-09-23

Valdemaras Chomičius pateko į rimtą avariją

  
Valdemaras Chomičius pateko į rimtą avariją
© Facebook/Valdemaras Chomičius nuotr.
Avarijos metu nukentėjo V. Chomičius ir jo šeimos nariai.
Krepšininkas po smūgio trumpam prarado sąmonę, ūžo 4 šonkauliai, pažeistas stuburas

Tenerifėje su šeima atostogaujantis garsus Lietuvos krepšininkas ir treneris Valdemaras Chomičius pateko į avariją ir dėl patirtų sužalojimų buvo priverstas gydytis ligoninėje.

Kaip šeštadienį informavo delfi.lt, legendinis šalies krepšininkas nukentėjo dar rugsėjo 14-ąją, kai kelyje į jo vairuojamą automobilį rėžėsi iš paskos važiavusi transporto priemonė. Avarija įvyko šiaurinėje salos dalyje, netoli Santa Cruzo miesto.
Įkalnėje 58 metų V. Chomičius buvo privestas stabdyti dėl priekyje susidariusios eismo spūsties, o tuo tarpu dideliu greičiu iš paskos važiavusi mašina to nepadarė ir trenkėsi į lietuvio automobilį, kuriame taip pat buvo jo žmona ir 2,5 metų dukrelė.
 
Anot naujienų portalo, krepšininkas po smūgio trumpam prarado sąmonę, šeimą į Santa Cruzo ligoninę nugabeno pro šalį atsitiktinai važiavęs greitosios medicinos pagalbos ekipažas.
 
V. Chomičiui lūžo 4 šonkauliai, pažeistas stuburas, jo šeimos nariai atsipirko sutrenkimais. Visi šeimos nariai jau paleisti š ligoninės ir jaučiasi gerai, nors esą jis pats „negali normaliai judėti“.
 
Kaip teigė pats krepšininkas, automobilis įvykio metu sugadintas nepataisomai.
 
  

Žymos: Avarija, Tenerifė, valdemaras chomičius

Komentarai

Naujausi straipsniai