alfa.lt   |   alfa.lt   |   2019-08-14

Uostamiestyje susituokė dainininkė I. Jotkėlaitė ir žinomas verslininkas J. Tubinas

  
Uostamiestyje susituokė dainininkė I. Jotkėlaitė ir žinomas verslininkas J. Tubinas Ievos Jotkėlaitės ir Juozo Tubino vestuvių akimirka

Būtingės evangelikų liuteronų bažnyčioje amžiną meilę vienas kitam prisiekė dainininkė, tituluota gražuolė Ieva Jotkėlaitė (31), geriau žinoma sceniniu slapyvardžiu Lady I, ir žinomas verslininkas, meno mecenatas, dainų autorius bei atlikėjas Juozas Tubinas (43). Pasveikinti jaunųjų atvyko ir verslininkas Žilvinas Grigaitis.usitikome tam, kad galėtume scenoje dainuoti duetu. Labai greitai supratome, kad galime kurti ir šeiminį duetą“, – šypsodamasis po šventės sakė J. Tubinas, neatmetantis galimybės su savo išrinktąja jau greitai surengti muzikinį pasirodymą.
„Mūsų artimiausiuose planuose – ir mano solinio albumo išleidimas. Įdomu tai, kad jame bus tik mano vyro J. Tubino specialiai man parašytos dainos. Kam dainuoti kitų autorių kūrinius, jei gali atlikti savo brangiausio žmogaus dainas“, – net neabejoja moteris, po vedybų pasirinkusi sutuoktinio pavardę. Dabar ji – Ieva Tubinas.
 
Būtent naująja pavarde Ieva nuo šiol prisistatys ir publikai. Moteris šiuo metu dalyvauja populiaraus muzikinio TV projekto, kuris bus rodomas nuo rudens, filmavimuose. Kaip tik po vieno iš filmavimų Vilniuje šios vasaros pradžioje J. Tubinas ir pasipiršo savo mylimajai. „Tai buvo labai netikėta ir kartu itin romantiška, – prisiminusi piršlybas kalbėjo Ieva. – Nė negalėjau pagalvoti, kad mano mylimasis toks romantikas.“
 
Ieva publikai gerai pažįstama kaip buvusi merginų grupės „Širdelės“ narė. Būtent šios grupės daina „Moterys meluoja geriau“ buvo sukurta to paties pavadinimo populiariam televizijos serialui. „Žmonės iki šiolei dar mane atsimena kaip šios grupės narę, nors tuomet buvau tamsiaplaukė“, – šypteli atlikėja. Įdomu tai, kad šiame seriale yra vaidinęs ir jos vyras J. Tubinas, be to, jo valdomuose viešbučiuose pajūryje buvo sukurta ne viena serialo serija. „Gaila, bet tuomet dar vienas kito nepažinojome“, – šypsosi Ieva, prieš bene dešimtmetį dalyvavusi grožio konkurse „Mis Lietuva“, kuriame pelnė antrosios vicemis titulą.
 
Vestuvių dieną jaunoji vilkėjo itin elegantišką, figūrą pabrėžiančią suknelę su ilgu šleifu iš naujausios 2020 m. kolekcijos. Ją nuomojosi viename iš prestižinių Klaipėdos vestuvinių suknelių salonų. „Nesinorėjo specialiai siūtis suknelės šiai progai. Kur paskui dėti tokį drabužį“, – svarsto Ieva. Elegantiška suknelė subtiliai atidengė ir kai kurias nuotakos tatuiruotes. Moters nugarą puošia masyvi tatuiruotė, simbolizuojanti gyvybės medį.
Nuotaka išsiskyrė ir itin klasikinio stiliaus šukuosena. „Kaip sakė mano plaukų meistrė, šiais laikais retai kuri jaunoji taip atrodo. Visos nori būti ekstravagantiškos, supermadingos. O man norėjosi švelnaus moteriško įvaizdžio“, – sakė I. Tubinas, ekstravaganciją palikusi scenai.
 
Įdomu tai, kad ne tik suknelę ji rinkosi drauge su būsimu vyru, bet net ir savo šukuoseną su juo aptarė. „Juk tai mano artimiausias žmogus. Norėjosi šventinį įvaizdį taip pat kurti drauge“, – sakė I. Tubinas.
 
Taip jau nutiko, kad likus trims savaitėms iki vestuvių Ieva važiavo dviračiu ir susilaužė ranką. Dėl puikiai parinkto šventinio įvaizdžio kai kurie svečiai nė nepastebėjo, kad jaunosios dešinioji ranka – gipse. „Trauma šventės nesugadino. O svarbiausia, kad prieš vestuves dar kartą turėjau galimybę pajusti, koks mano vyras atidus ir rūpestingas. Jis man labai padėjo: juk žmogui labai sunku, kai dešinė ranka sugipsuota“, – teigė I. Tubinas.
 
Tai – antroji santuoka ir Ievai, ir Juozui. Iš ankstesnės santuokos vyras turi du sūnus, o jo žmona – dukrelę.
  

Žymos: Vestuvės, Ieva Jotkėlaitė, Juozas Tubinas

Komentarai

Naujausi straipsniai