Tiesa.com   |   2018-09-17

Su vėžiu kovojantis Ž. Grigaitis: „Apie ligą žmonai kurį laiką nesakiau, nes žinojau jos požiūrį“

  
Su vėžiu kovojantis Ž. Grigaitis: „Apie ligą žmonai kurį laiką nesakiau, nes žinojau jos požiūrį“ Ž. Grigaitis kovoja su onkologine liga.

Visuomenėje plačiai žinomas verslininkas Žilvinas Grigaitis neseniai pasidalino šokiruojančia naujiena. Jau kurį laiką jis kovoja su vėžiu. Pasirodo, šią žinią žymus vyras slėpė ne tik nuo visuomenės, tačiau ir nuo pačio artimiausio žmogaus – žmonos.

„Sužinojęs apie ligą, kurį laiką Elle nesakiau, nes prieš trejus metus man buvo pasakyta, kad jeigu man kas nors gyvenime atsitiks, tarkim, susirgsiu, tapsiu luošas, kas žino, kas mane prižiūrės. Ji dešimt metų prižiūrėjo savo pirmąjį vyrą, kuris mirė nuo vėžio, todėl buvo man pasakiusi, kad daugiau gyvenime to nedarys, nesiaukos. Ji kaltino save, kad taip iššvaistė metus, ir daugiau tokių sprendimų nepriims“, – gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ atviravo su onkologine liga kovojantis verslininkas Žilvinas Grigaitis.
Todėl, pasak Žilvino, išgirdęs diagnozę, jis nusprendė su žmona naujienomis nesidalinti, o susitvarkyti su viskuo pats. Juolab, kaip tik tuo metu spaudoje mirgėjo pranešimai apie byrančią jo ir australės Elle santuoką.
Apie tokį žmonos požiūrį Žilvinas sako išgirdęs jau santuokoje, tačiau tuo metu nesusimąstęs, kad pasakyti žodžiai – rimti, o ne veikiami moteriškos emocijos. Paklaustas, ar būtų vedęs Elle, jei būtų žinojęs tokį jos požiūrį, Žilvinas atsakė: „Būčiau stipriai pagalvojęs...“
 
 
  

Žymos: Vėžys, Žilvinas Grigaitis

Komentarai

Naujausi straipsniai