Tiesa.com   |   LNK   |   2018-05-21

Su Simu Jasaičiu poruojama Arūnė: Oksana Pikul man siūlė pinigus

  
Su Simu Jasaičiu poruojama Arūnė: Oksana Pikul man siūlė pinigus Arūnė teigia, kad nenorom tapo Oksanos Pikul intrigų dalimi.

Lietuvoje ir toliau netyla Jasaičių šeimos skandalas. Su Simu Jasaičiu poruojama panevėžietė Arūnė Dapkė teigia, kad Oksana Pikul galimai jai siūlė pinigus, kad ši prisipažintų esant Simo meiluže.

„Jos grasinimai buvo, kad arba sutinku su jos pirmu planu ir prisipažįstu, kad esu meilužė už tam tikrą atlygį, arba paviešins nuotraukas ir kentėsiu“, – LNK žurnalistams pasakojo panevėžietė.
Po kurio laiko pusnuogės Arūnės nuotrauka buvo paviešinta. Pati moteris sako, kad ji šios nuotraukos nesiuntė Simui: „Netiesa, kad jam siunčiau. Nežinau, iš kur ji nuotrauką gavo, tik nutuokiu. Tai mano asmeninė nuotrauka ir siųsta tikrai ne Simui“.
 
Arūnė laidoje pasakos, kad su Simu susipažino naktiniame klube, kuomet ten lankėsi su draugėmis: „Kaip visi žinome, susipažinome naktiniame klube, kur švenčiau draugės gimtadienį. O Simas atėjo pavakaroti ir buvo su kompanija draugų. Ir prisėdo prie mūsų staliuko“.
 
Panevėžyje gyvenanti Arūnė sako, kad apie pasisėdėjimą sužinojusi Oksaną jai parašė žinutę: „Dabar tai laikykis! Bus tau valkatauti su vedusiais vyrais!”.
 
„Ji man rašo, kad atvažiuok ir pasiimk jo daiktus. Kaip ir nereikia jai vyro, bet tuo pačiu ir pavydi“, – pasakos Arūnė.
 
Tuo metu Simo Jasaičio advokatas Albertas Bandžius kalbėjo, kad ši drama vyksta tik dėl to, kad po skyrybų Oksana galėtų gauti kuo daugiau krepšininko turto.
 
„Buvo bandymas Simą pateikti kaip smurtautoją, bet nepasisekė. Smurto artimoje aplinkoje nepavyko įrodyti, tai kitas žingsnis – neištikimybė“, – laidoje KK2 kalbėjo S. Jasaičio advokatas.
 
 
 
  

Žymos: Simas Jasaitis, Skyrybos, Oksana Pikul-Jasaitienė

Komentarai

Naujausi straipsniai