Tiesa.com   |   delfi.lt   |   2015-08-17

Sporto komentatoriaus šeimoje – nelaimė

  
Sporto komentatoriaus šeimoje – nelaimė
© Facebook.com 
R. Petrauskas prisipažino, nežinantis, kaip elgtis.
Sėdi dabar vaikai su mama, visi verkiam.

Krepšinio komentatoriaus, proto mūšių organizatoriaus ir vedėjo, rašytojo Roberto Petrausko šeimą gaubia nelaimė. Socialiniame tinkle „Facebook“ jis pasidalino savo širdgėla dėl dukters akyse užpulto keturkojo, – pranešė naujienų portalas delfi.lt.

Savo socialinėje paskyroje R. Petrauskas sielojosi: „Kaimyno šuo sudraskė mano šuniuką dukros akyse. Mama turėjo saugot vaiką ir šiaip nieko nebūtų padariusi, nes šuo sunkesnės kategorijos už ją. Ką tokiais atvejais žmonės daro - sako kaimynui: „Nu nu nu?“ Visa šeima verkia. Jaučiuosi beviltiškai“.
Žurnalistai susisiekė su R. Petrausku, tačiau sporto komentatorius teigė, neturintis ką pasakyti, nes pats neišmano, kaip elgtis tokioje situacijoje.
 
„Baisi ši istorija, bet kol kas nesinori nieko daugiau pasakoti. Sėdi dabar vaikai su mama, visi verkiam“, – prisipažino jis.
 
Praėjus keletai valandų nuo baisaus incidento R. Petrauskas savo sekėjams socialiniame tinkle pranešė: „Neįtikėtina, bet Tuflis dar gyvas. Būklė kritinė, pažeista krūtinės ląsta, sulaužyti šonkauliai, vidinis kraujavimas ir, svarbiausia, pažeisti plaučiai, dėl ko oras patenka į vidaus ertmes. Šansų labai nedaug, bet daroma operacija, nes viltis miršta paskutinė. Ačiū visiems už palaikymą.“
Facebook.com nuotr. Facebook.com nuotr.
 
 
  

Žymos: Nelaimė

Komentarai

Naujausi straipsniai