Tiesa.com   |   Žmonės.lt   |   2015-06-30

Šokėja: „Svajonių automobiliu pasidžiaugsiu neilgai“

  
Šokėja: „Svajonių automobiliu pasidžiaugsiu neilgai“
© „Facebook” nuotr.
E. Straleckaitė naujuoju automobiliu ketina džiaugtis tik dvejus metus.

Birželio 25-ąja sulaukusiai 23-ejų šokėjai Eglei Straleckaitei šiemet gimtadienis – ypatingas. Mergina atsiėmė Sporto universiteto bakalauro diplomą ir, negana to, gali pasidžiaugti ir įspūdingomis gimimo dienos dovanomis – nuo šiol šokėja važinės naujutėlaičiu kabrioletu.

„Volkswagen Beetle“ kabrioletas – šeimos narių dovana. „Ryškiai geltonas „ vabaliukas” yra šiųmetės kolekcijos modelis. Visada tokio norėjau,” – portalui Žmonės.lt teigė šokėja E. Straleckaitė.
Naujasis automobilis merginai nebuvo staigmena – prie jo įsigyjimo prisidėjo ir ji pati. Šis kabrioletas – sena merginos svajonė, tad ir kalbos, kad Lietuvoje važinėti be stogo nepraktiška, jai buvo nė motais.
 
„Pavažinėsiu dvejus metus, o tada žiūrėsiu – jei jau netiks, tuomet keisiu jį kitu,” – komentavo Eglė.
 
Dar tik kelias dienas naująja dovana besidžiaugianti šokėja vardina automobilio pliusus: jame yra mikrocirkuliacija, sėdynės – šildomos. Pasak merginos, norint važinėti be stogo, šiltas klimatas visai nebūtinas, anaiptol – vėsesniu oru riedėti miesto gatvėmis kur kas maloniau.
 
Šokėją itin sužavėjo ir dovanos įteikimas. Portalui Žmonės.lt mergina sakėsi staigmenas itin mėgstanti, tačiau šioji pranoko jos lūkesčius. Mašinos rakteliai į jos rankinę atkeliavo dar vidurnaktį.
 
„Ko jau ko, bet vidurnatį pasivažinėti nuleistu stogu gimtojo Kauno gatvėmis tai tikrai nesitikėjau. Žinoma, kuriozų pasitaikė – vos pasukusi raktelį užgesau, pasirodo trūko benzino, teko stumtis iki kolonėlės. Tėtis su broliu stūmė, mama – filmavo, o tuo tarpu man visi dainavo „Su gimtadieniu,“ – pasakoja ji.
 
Naujasis kabrioletas „Volkswagen Beetle“ - ne vienintelė dovana. Šokėja nuo šiol galės džiaugtis ir nauju laikrodžiu bei riedučiais.
„Šiuo metu intensyviai sportuoti negaliu – turiu problemų su kelių sąnariais. Tad, pamaniau, kad riedučiai puikiai kompensuos visą mano sportą, kita vertus, tai ir puiki pramoga. Pačiūžomis čiuožti moku, o su riedučiais važinėtis teko tik vaikystėje, ko gero, teks pirkti apsaugas, bet esu nusiteikusi mokytis,“ – pasakojo Eglė.
 
 
  

Žymos: Eglė Straleckaitė, Lietuvos įžymybės

Komentarai

Naujausi straipsniai