Tiesa.com   |   2018-01-23

Simona Burbaitė atvirai papasakojo, ką reiškia būti modeliu

  
Simona Burbaitė atvirai papasakojo, ką reiškia būti modeliu
© Facebook nuotr.
Pasiekusi svajonės tapti modeliu, S. Burbaitė suprato, kad tai – ne jai.

Modelis ir tinklaraštininkė Simona Burbaitė įsitikinusi, kad grožio kultas šiuolaikinėje visuomenėje yra vienareikšmiškai per didelis. Visą tai mergina patyrė savo kailiu. „Paradoksalu, kad skaičiai ant svarstyklių mažėjo, o aš kaip nebuvau laiminga, taip nebuvau”, – laidoje „Kitu kampu” prisipažino ji.

S. Burbaitė pokalbio metu su laidos vedėja Indre Stonkuviene prisiminė, kad visos bėdos ją užklupo netikėtai. „Aš ėmiau stambėti pačiu negeriausiu vaikui metu – paauglystėje. Visokių replikų išgirsdavau. Grįždavau iš mokyklos namo verkdama ir galvodavau, kodėl taip man yra. Tada nusprendžiau, kad noriu keistis”, – pasakojo žinoma moteris.
Pirmuosius drastiškus eksperimentus su savo svoriu garsi mergina pradėjo 14-kos: „Iš pradžių namie ėmiau daryti atsispaudimus ir atsilenkimus. Sąžiningai kiekvieną dieną po 30. Tai man nepadėjo. Kaip tyčia išgirdau, kad draugė laikosi dietos. Tada ir pasidėjo...”
 
Anot S. Burbaitės, tuo metu jai buvo visiškai nė motais, kokiomis priemonėmis ir kokia kaina ji pasieks savo tobulas apimtis. „Norėjau būti pripažinta kitų žmonių, kad aš nestora, kad aš – ne kiaulė. Taip, pasiekiau tuos skaičius, bet pasekmės buvo žiaurios. Plaukų slinkimas, nėra jėgų, vaikštai išbalusi, tave nuolat krečia drebulys, esi arba alkana, arba persivalgiusi. Buvau labai arti bulimijos”, – atviravo tinklaraštininkė.
 
Paradoksalu tai, kad, pagaliau pasiekusi savo svajonės ir išvykusi kaip profesionalus modelis į užsienį, mergina suprato, jog tai ne jai. „Nenoriu būti vertinama pagal išvaizdą. Vertinkime žmogų pagal tai, koks jis yra, o ne pagal tai, kaip jis atrodo”, – atskleidė Simona.
 
  

Žymos: Modelis, Grožis, Simona Burbaitė

Komentarai

Naujausi straipsniai