Tiesa.com, bns.lt   |   2017-10-12

Sel'ui gręsia kalėjimas iki dviejų metų (atnaujinta)

  
Sel'ui gręsia kalėjimas iki dviejų metų (atnaujinta)
© Sel Facebook
Šį kartą dainininkas turi rimtų problemų.
Už įsilaužimą į informacines sistemas gresia viešieji darbai, arba bauda, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Atlikėjo Egidijaus Dragūno namuose praėjusią savaitę pareigūnai atliko kratą.

Kaip paaiškėjo ketvirtadienį, buvusi Lietuvoje žymaus dainininko sužadėtinė Eleonora Sebrova vyrui pažėrė labai rimtų kaltinimų smurtavimu ir net grasinimu nužudyti. pasak moters, moteris jautėsi taip įbauginta, kad jai teko nieko nedelsiant išvykti iš šalies.
Kaip pranešė portalas DELFI, E.Sebrovos pareiškimas ir vasarą pateikti įrodymai policijos pareigūnams pasirodė rimti, todėl šie pradėjo ikiteisminę bylą.
 
„Vilniaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdyboje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto prisijungimo prie informacinių sistemų, kurio pagrindu spalio 6 dieną buvo atlikta krata“, - sakė Vilniaus apskrities VPK viršininkas Saulius Gagas.
 
Apie kratą namuose ir galimą nusikaltimą dainininkas atsisako kalbėti - teigia, kad komentuoti neleidžia policijai pasirašytas pasižadėjimas.
 
Nepranešama, ko atlikėjo namuose ieškojo pareigūnai ir ką rado. Už įsilaužimą į informacines sistemas gresia viešieji darbai, arba bauda, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.
Tyrimą atlieka Vilniaus apygardos prokurorai.
 
Eleonora Sebrova ir Egidijus Dragūnas turėjo susituokti šių metų rugsėjo 15 d. Nors parei6kimai tuoktis atsiimti nebuvo, paskirtą santuokos dieną sužadėtiniai neatvyko. 
 
  

Žymos: Nusikaltimas, Kalėjimas, Dainininkas, SEL, Bauda

Komentarai

Naujausi straipsniai