Tiesa.com   |   2018-03-05

Scenos gražuoliai: dėl meilės sugrįžo iš emigracijos, nebijojo apkalbų dėl amžiaus skirtumo su mylimąja, žmona atleido neištikimybę

  
Scenos gražuoliai: dėl meilės sugrįžo iš emigracijos, nebijojo apkalbų dėl amžiaus skirtumo su mylimąja, žmona atleido neištikimybę P. Bagdanavičius dėl meilės sugrįžo iš emigracijos.

Dainininkus Paulių Bagdanavičių, Deividą Bastį ir šokėją Vytautą Mackonį drąsiai galima vadinti scenos gražuoliais. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ vyrai ir patys prisipažino – moterų dėmesio jiems niekada netrūko, ir jie galėjo rinktis su kuo leisti laiką, tačiau šiandien greta jų – mylimos žmonos.

28-erių šokėjas Vytautas Mackonis drąsiai galėtų pretenduoti į širdžių ėdiko etiketę ir pats nė neslepia – labai anksti, vos sulaukęs paauglystės, jis suprato, kad yra gražus ir bet kuri mergina, jei tik panorės, bus jo.
„Sulaukdavau daug komplimentų, o moterys, nepriklausomai nuo jų amžiaus, į mane žiūrėdavo labai palankiai“. Tačiau namuose Vytauto jau beveik dešimtmetį kas vakarą laukia septyneriais metais vyresnė žmona Natalija, o dabar dar ir dvi dukros – Penelopė ir Nikoletė.
 
„Žmoną įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio. Be to, dėl jos teko gerokai pakovoti, nes jai dėmesį rodė vyresnis, pagrindą po kojomis jau turintis vyras. O aš buvau nieko neturinti šokėjėlis, neseniai baigęs mokyklą“, – pasakos Vytautas.
 
28-erių šokėjas Vytautas Mackonis. 28-erių šokėjas Vytautas Mackonis.
„Jei kas rašytų knygą apie pažintį ir draugystę su Agne, išeitų neblogas romanas...“, – pusiau juokais, pusiau rimtai pasakojo dainininkas Deividas Bastys, su šeima vaikštinėdamas po vietinį parką.
 
Praėjusių metų gruodį vyras atšventė 30-ies metų jubiliejų, tačiau jau yra vedęs, ir turi du vaikus – ketverių Armandą, ir dviejų mėnesių Ajų. Jei ne Agnės kantrybė ir supratingumas, šiandien šeimos, kuria didžiuojasi – nebūtų. „Agnė sugebėjo man atleisti neištikimybę, ir patikėti, kad galiu būti geru vyru, ir tėvu....“, – prisipažino Deividas.
Dainininkas Deividas Bastys. Dainininkas Deividas Bastys.
 
„Studijos muzikos akademijoje mane iš tuščiagalvio pavertė protaujančiu vyru, o mylima moteris ir noras kurti šeimą sulaikė nuo gyvenimo užsienyje...“, – prisipažino 29-erių dainininkas Paulius Bagdanavičius.
 
Dainininkas pasakojo, kad jį stebina kai kurių tautiečių elgesys, nors visiems puikiai žinoma – jis vedęs, ir turi dukrą. „Ateina mergina, drąsiai atsisėda man ant kelių, ir sako: „Žinau ko čia atėjai““, – atskleidė P. Bagdanavičius.
 
29-erių dainininkas Paulius Bagdanavičius su šeima. 29-erių dainininkas Paulius Bagdanavičius su šeima.
 
  

Žymos: Dainininkas, Emigracija, Lietuvos įžymybės

Komentarai

Naujausi straipsniai