Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-10-18

S. Grafininos dukra jau ne globos namuose

  
S. Grafininos dukra jau ne globos namuose
© Facebook nuotr.

Žmonos nužudymu įtariamas Jungtinės Karalystės pilietis Nigelas Jeremy Macaulay jau ne kartą išsakė norą atgauti savo dukrelę. Portalui Delfi.lt Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos atstovė spaudai Vaiva Arnašė pasakojo, kad šiuo metu dingusios Sandros Grafininos dukrelė yra globojama ne jos šeimoje.

Žurnalistams ji priminė vasaros pradžioje užfiksuotą įvykį, kai vaikas buvo paimtas iš nesaugios aplinkos.
  
„Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos specialistai, gavę pranešimą iš policijos, vyko į vietą, kur galimai yra trys neblaivūs asmenys, kurie prižiūri kūdikį. Namuose rasti neblaivūs asmenys, namų aplinka nešvari, netvarkinga, pilna tiek tuščių, tiek pilnų alkoholinių gėrimų butelių. Kitame kambaryje lovytėje rastas socialiai apleistas kūdikis. Iškviesta greitoji medikų pagalba išvežė vaiką į klinikas. Būsto savininkas nurodė, jog kūdikio mamos nėra. Ji yra užsienyje“, – portalui Delfi.lt pasakojo V. Arnašė.
Specialistė teigė, kad N. J. Westui ne kartą buvo nuodugniai aiškinama apie visas reikalingas atlikti tėvystės pripažinimo procedūras, tačiau vyras tėvystės neįteisino, nepaisant to, kad turėjo visas galimybes tai padaryti.
 
Visgi, naujausiais duomenimis, spalio 11 d. N. J. Westas kreipėsi į Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos Šiaulių skyrių dėl advokato paskyrimo civilinėje byloje, dėl tėvystės nustatymo.
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
 
 
  

Žymos: vaikų globos namai,, Sandra Grafinina

Komentarai

Naujausi straipsniai