Tiesa.com   |   2019-02-26

Rolandas Mackevičius paneigė mitus apie žvaigždžių gyvenimą

  
Rolandas Mackevičius paneigė mitus apie žvaigždžių gyvenimą
© LNK

Jau šį sekmadienį 19 val. LNK televizijos žiūrovus džiugins muzikinio projekto „Finalo ketvertas“ premjera. Įspūdingą įtampos kupiną šou žadantys kūrėjai tikisi, kad pavyks atrasti talentą, vertą būti tikra scenos žvaigžde.

Muzikinis šou prasidės nuo keturių pergalės vertų vokalistų. Juos šou teisėjai Egidijus Dragūnas-SEL, Vidas Bareikis ir Martynas Tyla bei projekto rengėjai atrinko dar prieš tiesiogines transliacijas. Projekto dalyviai sieks išstumti juos iš muzikinių sostų ir atimti šansą kovoti dėl pagrindinio prizo. Kiekvieną sekmadienį tiesiogines transliacijas LNK eteryje ves Mantas Stonkus ir Rolandas Mackevičius.
Žiūrovams puikiai pažįstami vyrai neretai susiduria su mitais apie įžymybių gyvenimą. Kai kurie į televiziją besiveržiantys žmonės tikisi, kad filmuose matomi žiniasklaidos sukurti mitai yra tikrovė – kai kuriais jų Rolandas pasidalijo ir paneigė. „Parduotuvėje tau viską duoda nemokamai, o pareigūnai plėšo baudas... Ne... Pareigūnai iki namų atvažiuoja ir išrašo tau baudą... Vitalijau, tu dar atsiimsi“, – prisiminė R. Mackevičius.
 
„Finalo ketvertas“ – jau šį sekmadienį 19 val. per LNK televiziją. Tai – muzikinis talentų šou, prasidėsiantis ten, kur kiti baigiasi – nuo jau atrinktų pergalės vertų vokalistų. Sezono klausimas – kam ir ar pavyks juos išstumti iš muzikinių sostų ir iš kovos dėl nugalėtojo titulo. Projekto vedėjai – Rolandas Mackevičius ir Mantas Stonkus. Teisėjų trejetukas: Vidas Bareikis, Egidijus Dragūnas-SEL ir Martynas Tyla.
  

Žymos: Pramogos, TV, Rolandas Mackevičius

Komentarai

Naujausi straipsniai