Tiesa.com   |   2016-09-19

Režisierius į akį gavo nuo „marozo“

  
Režisierius į akį gavo nuo „marozo“
© Facebook nuotr.
Tadui Vidmantui viešnagę Klaipėdoje primins mėlynė.

Londone gyvenantis ir Lietuvoje savo naujausią filmą kuriantis režisierius Tadas Vidmantas praėjusį savaitgalį Klaipėdoje kurį laiką prisimins vos pažvelgęs į veidrodį.

O atspindyje jis matys mėlyną akį: taip jis buvo papuoštas viename iš uostamiesčio naktinių klubų. T. Vidmantas savo socialinio tinklo paskyroje prisipažino, kad smurtą prieš jį panaudojo kažkoks vyras dėl to, kad šis šokęs su jo moterimi.
Režisierius savaitgalį Klaipėdoje pavadino įsimintinu. Visų pirma, anot menininko, jį „prie kažkokio fontano užpuolė miegančio bomžo šuo. Teko akinius nuo saulės nusiimti, pažiūrėt žvėriui į akis. Apsiramino, nutilo“, o asociaciją su šiuo įvykiu jis pateikė ir pasakodamas apie atsitikimą naktiniame klube: „Nors su marozais veikia ta pati technika kaip su šunimis (jie yra arčiau gyvūnijos pasaulio, nei paprasti žmonės), šį kartą jos pritaikyt nespėjau…“, – rašė režisierius.
 
Londone gyvenantis T. Vidmantas Lietuvoje šiuo metu ruošiasi pristatyti naujausią savo kūrinį – filmą „Gautas iškvietimas 3“.
  

Žymos: Tadas Vidmantas, Klaipėda, Smurtas

Komentarai

Naujausi straipsniai