Tiesa.com, delfi.lt   |   2018-08-11

Radžio karjeroje naujas posūkis, sulaukė netikėto populiarumo

  
Radžio karjeroje naujas posūkis, sulaukė netikėto populiarumo
© Stop kadras.
Radži nepasiduoda likimo smūgiams.

Radžis Aleksandrovičius savo gerbėjams pristato jautrią dainą apie savo paties gyvenimą – „Nekaltinu savo likimo“. Negana to, dainininkas klausytojams pirmą kartą dovanoja profesionalų muzikinį vaizdo klipą.

„Ši daina ir klipas yra apie mano gyvenimą, svajones ir likimą... Kaip bebūtų, viskas išėjo taip, kaip ir turėjo išeiti. Tai yra trapu, paprasta, bet neprasta. Būkite laimingi taip, kaip aš – nors gyvenimas ir nelepino“, – kalbėjo naują kūrinį pristatantis Radžis.
Kartu su daina dainininkas pirmą kartą savo karjeroje pristatė ir profesionaliai nufilmuotą vaizdo klipą, už kurį atlikėjas dėkoja Tomui Ramašauskui ir Gintarui Zdebskui.
 
„Emocijos puikios. Ta daina, manau, suteikia kiekvienam žmogui daug emocijų, o man dar labiau, nes aš žinau apie ką ta daina. Ji apie mano gyvenimą, apie tai, kad kiekvienas vaikas nori turėti savo vaikystę ir tėvus. Tai pamoka tėvams. Likimas vis tiek būna gailestingas ir nėra dėl ko jo kaltinti. Reikia gyventi ir džiaugtis gyvenimu, nes jis pasisuko taip, kaip turėjo“, – DELFI sakė Radžis.
 
„Nekaltinu savo likimo“ vos per vieną dieną „Youtube“ tinkle buvo peržiūrėtas daugiau nei 27 tūkst. kartų.
 
Įvertinkite ir jūs:
ŠALTINIS:delfi.lt
 
  

Žymos: Muzika, premjera, vaizdo klipas, Radži

Komentarai

Naujausi straipsniai