Tiesa.com   |   2015-02-19

R. Vyšniauskas pagrasino A. Valinskui „duoti į dūdą“

  
R. Vyšniauskas pagrasino A. Valinskui „duoti į dūdą“ Būdamas dar mažas R. Vyšniauskas pagrąsino jo šeimą replika įžeidusiam A. Valinskui.
Prie manęs prisistatė jaunuolis, kuris jau tada buvo labai nemažas, ir sako: tu ant Vyšniauskų nevaryk, nes tuoj gausi į dūdą!

Televizijos laidoje „Lietuvos supermiestas“ sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas ir Arūnas Valinskas papasakojo savo pažinties istoriją.

Intriguojančią istoriją A. Valinskas prisiminė vertindamas pirmąjį Klaipėdos atstovų pasirodymą. „Vyko kažkokios stipruolių varžybos, o aš leidau sau pakomentuoti, kad Ramūno tėvelis Bronius kažką ten pripainiojo su taisyklėmis. Tai išgirdęs, prie manęs prisistatė jaunuolis, kuris jau tada buvo labai nemažas, ir sako: tu ant Vyšniauskų nevaryk, nes tuoj gausi į dūdą!” – juokėsi komisijos narys, omenyje turėdamas R. Vyšniauską.
„Aš po to jo labai daug kartų už šitą atsiprašinėjau, bet Arūnas dar iki šiol, kai susitinkame kokiuose baliukuose, man tą istoriją primena“, – kukliai teisinosi sunkiaatletis. „Manysiu, kad šis gražus Klaipėdos pasirodymas buvo dar vienas Ramūno atsiprašymas man – ačiū, aš jį priimu“, – juokdamasis pridūrė A. Valinskas.
 
Tarsi papildydamas atsiprašymą, R. Vyšniauskas komisijai įteikė ir Klaipėdos krepšinio komandos „Neptūnas“ šalikėlius, kad visi mieste galėtų jaustis saugiai: „Su jais Klaipėdoje niekada negausite į galvą“, – paaiškino Vyšniukas.
 
 
  

Žymos: televizija, Laisvalaikis, Arūnas Valinskas

Komentarai

Naujausi straipsniai