alfa.lt   |   alfa.lt   |   2019-09-30

R. Širvinskas-Makalius atvėrė savo pirmųjų namų duris: šoktelėjau aukščiau bambos

  
R. Širvinskas-Makalius atvėrė savo pirmųjų namų duris: šoktelėjau aukščiau bambos
© LNK
R. Širvinsko-Makaliaus pirmieji namai

Įėjimas tik naudojant šeimininko piršto antspaudą, 120 kvadratinių metrų, erdvi terasa, pušyno apsuptis, ir galimybė stebėti laukinę gamtą – lapes, bei stirnas, gyvenančias kaimynystėje.Verslininkas Rimvydas Širvinskas-Makalius šį pirmadienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidai „Nuo... Iki...“ atvers savo unikalių namų duris. „Rinkdamasis būstą supratau, kaip svarbu peršokti per save tam, kad namai džiugintų dar ilgai. Šoktelėjau tikrai aukščiau bambos tiek finansine prasme, tiek paties būsto dydžio prasme“, – pasakos verslininkas.
Ilgus metus Rimvydas kaip ir daugelis jaunų žmonių gyveno nuomojamame būste, todėl prisipažins nesijautęs tvirtai stovintis ant kojų... „Buvo net ir tokių žmonių nuomonių: kaip tu čia gali būti vadinamas žiniasklaidos milijonieriumi, jei gyveni nuomojamame būste“, – pasakos R. Širvinskas.
 
Rimvydą drąsiai galima vadinti vienu sėkmingiausių jaunų žmonių, kurio pavyzdys ne tik įkvepia, bet ir atskleidžia kiek galima pasiekti užsispyrimo, atkaklumo, ir sunkaus darbo dėka. Jam 29–eri, ir jis jau vadovauja daugiau nei pusšimčiui darbuotojų, yra išmaišęs visą pasaulį, o dabar gali džiaugtis svajonių namais, į kuriuos sudėjo viso gyvenimo santaupas.
 
Išskirtiniai kadrai iš verslininko Rimvydo Širvinsko–Makaliaus namų gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ jau šį pirmadienio vakarą 20 val. per LNK.
  

Žymos: LNK, Namai, laida, Makalius

Komentarai

Naujausi straipsniai