Tiesa.com   |   delfi.lt   |   2018-06-01

Pusnuogės žinomos lietuvaitės – svingerių klubo reklamoje (nuotraukos)

  
Pusnuogės žinomos lietuvaitės – svingerių klubo reklamoje (nuotraukos)
© pixabay nuotr.
Seksualių lietuvių nuotraukos naudojamos dėmesiui patraukti (asociatyvi nuotr.)
Fotografijoje pozuoja Skaistė Steikūnaitė, Oksana Pikul ir Marina Bui-Velečkienė.

Populiarios Lietuvos merginų grupės „Naujosios pupytės“ atvaizdą vienas Rusijos svingerių klubas panaudojo kaip reklamą klientams vilioti.

rtalą DELFI pasiekė skaitytojų siųsta informacija apie renginį suaugusiems skirtame klube Sankt Peterburge birželio 1-osios vakarą.
Dėmesiui atkreipti naudojama trijų šviesiaplaukių merginų, vilkinčių bikiniais nuotrauka su kokteiliais. Tai – sena „Olialia“ projekto fotografija, kurioje pozuoja Skaistė Steikūnaitė, Oksana Pikul ir Marina Bui-Velečkienė.
 
DELFI susisiekus su prekinio ženklo „Olialia“ veidu O. Pikul, dainininkė patikino, kad ši nuotrauka buvo panaudota neteisėtai, o apie tokį vakarėlį ji nieko nežino.
 
„Tai juokinga! Kas čia per vakarėlis? Įdomu, kas čia jį organizuoja. Akivaizdu, kad kažkas panaudojo seną nuotrauką ir prašosi nemalonumų. Ši nuotrauka yra akivaizdžiai pavogta. Tai yra „Olialia“ projekto kadras“, – sakė ji.
 
Anot O. Pikul-Jasaitienės tai nėra pirmas kartas, kuomet jos ar merginų grupės atvaizdas yra naudojimas neteisėtai komerciniais tikslais.
„Manęs net nestebina. Teko dar vieną kartą matyti, kaip mūsų trijų merginų nuotrauka buvo iškabinta Lenkijoje. Man atrodo, kad tai gali būti net ta pati nuotrauka. Tokiu būdu buvo reklamuojama alkoholinių prekių parduotuvė, dirbanti visą parą“, – teigė dainininkė.
 
Paklausta, ar tokia situacija jai kelia nemalonius jausmus, Oksana tvirtina, kad šiandien tokie nesusipratimai jai atrodo kaip menkniekis.
 
 
  

Žymos: Oksana Pikul-Jasaitienė, Naujosios pupytės

Komentarai

Naujausi straipsniai