Tiesa.com, bns.lt   |   2017-12-06

Prezidentė vaikus ir žurnalistus išsivežė pas Kalėdų senelį (video)

  
Prezidentė vaikus ir žurnalistus išsivežė pas Kalėdų senelį (video)
© D. Grybauskaitė Facebook
Apsilankyti Laplandijoje, kiekvieno vaiko svajonė.
Kelionė atiteko šimtui vaikų iš globos namų.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė su globos namų vaikais išvyko į Suomijoje esantį Laplandijos regioną, kur susitiks su Kalėdų Seneliu ir perduos jam vaikų laiškus, piešinius ir svajones.

Laplandijos Kalėdų Senelis dirba Rovaniemyje, esančiame kiek piečiau poliarinio rato. Su šio regiono Kalėdų Seneliu susitiksianti D. Grybauskaitė „pasidalins ir savo svajone – Lietuva be globos namų“, teigiama pranešime.
„Pasak šalies vadovės, Lietuva be globos namų gali tapti Kalėdų stebuklu, tačiau tam reikia ne tik Kalėdų Senelio, bet ir visų mūsų pastangų“, – rašoma jame.
 
Lietuvoje dar veikia daugiau nei 90 vaikų globos įstaigų, jose gyvena beveik 3 tūkst. vaikų. Didžioji dalis jų Kalėdas sutinka ne namuose, o globos institucijose.
 
Anot Prezidentūros, D. Grybauskaitės kvietimas piešti piešinius Kalėdų Seneliui ir taip suteikti globos namų vaikams galimybę apsilankyti Laplandijoje sulaukė didelio atgarsio – prie akcijos prisijungė beveik 3 tūkst. vaikų, siuntusių savo piešinius ir žymėjusių globos namus, kurių vaikams norėtų padovanoti kelionę.
 
Burtai lėmė, kad kelionė atiteko šimtui vaikų iš globos namų, esančių Klaipėdoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Kėdainiuose, Marijampolėje, Alytuje, Panevėžyje, taip pat Šiaulių, Anykščių ir Šalčininkų rajonuose.
 
 
  

Žymos: Dalia Grybauskaitė, Vaikai, Kalėdos, Laplandija

Komentarai

Naujausi straipsniai