Tiesa.com   |   2017-05-28

Per 1-ąjį sūnelio gimtadienį K. Krivickas nepamiršo padėkos gydytojams (nuotraukos)

  
Per 1-ąjį sūnelio gimtadienį K. Krivickas nepamiršo padėkos gydytojams (nuotraukos)
© Facebook nuotr.
Ankstukui Augustui – vieneri.
Buvo baiminamasi, kad kūdikis neišgyvens

Praėjusiais metais pernelyg anksti pasaulį išvydęs ir intensyvios medikų priežiūros pareikalavęs Kristupo ir Jurgitos Krivickų sūnelis Augustas atšventė pirmąjį gimtadienį.

J. Krivickienė pernai ketvirtąjį vaiką pagimdė po 27 nėštumo savaitės, pirmąsias savo gyvenimo savaites naujagimis praleido reanimacijoje, buvo baiminamasi, kad jis neišgyvens, tačiau kruopštaus Kauno klinikų medikų rūpesčio dėka ankstukas sustiprėjo.
Šeima sustiprėjusį vaikelį iš ligoninės į namus parsivežti galėjo tik po poros mėnesių.
 
Tačiau visa tai jau praeitis, o 2017 metų gegužės 27-ąją Augustas paminėjo 1-ąjį savo gimtadienį.
 
Šią proga gausi Krivickų šeima paminėjo ne tik artimiausiame rate, bet ir sugrįžo į Kauno klinikas dar kartą padėkoti medikams už išsaugotą jų atžalos bei dar daugelio kitų ankstukų gyvybes.
 
Be sūnelio Augusto Krivickai augina tris dukras: Atėnę, Eladą ir Faustą.
Facebook nuotr. Facebook nuotr.
Kauno klinikos. Neišnešiotų naujagimių reanimacija. Sugrįžome lygiai po metų. Užaugę, sveiki ir laimingi. Atėjome prisiminti ir dar kartą padėkoti Kauno klinikų medikams. Ačiū Jums už išgelbėtą mūsų Augusto gyvybę! Facebook nuotr. Kauno klinikos. Neišnešiotų naujagimių reanimacija. Sugrįžome lygiai po metų. Užaugę, sveiki ir laimingi. Atėjome prisiminti ir dar kartą padėkoti Kauno klinikų medikams. Ačiū Jums už išgelbėtą mūsų Augusto gyvybę! Facebook nuotr.
Sugrįžimas. Kauno klinikos. Kasmetinė neišnešiotukų šventė. Atidengtas simbolinis Gyvybės medis. Tai padėkos simbolis medikams už visas išgelbėtas neišnešiotukų gyvybes. Tai vilties tėvams simbolis - ant medžio kabinami išgelbėtų neišnešiotukų vardai. Tai atminimo ir rimties simbolis. Po ąžuolu dedami vardai tų neišnešiotukų vardai, kurių išgelbėti deja nepavyko... Facebook nuotr. Sugrįžimas. Kauno klinikos. Kasmetinė neišnešiotukų šventė. Atidengtas simbolinis Gyvybės medis. Tai padėkos simbolis medikams už visas išgelbėtas neišnešiotukų gyvybes. Tai vilties tėvams simbolis - ant medžio kabinami išgelbėtų neišnešiotukų vardai. Tai atminimo ir rimties simbolis. Po ąžuolu dedami vardai tų neišnešiotukų vardai, kurių išgelbėti deja nepavyko... Facebook nuotr.
  

Žymos: Gimtadienis, kristupas krivickas, ankstukas, neišnešioti kūdikiai, krivickų sūnus, jurgita krivickienė

Komentarai

Naujausi straipsniai