Tiesa.com   |   2017-04-27

Patyčių dėl svorio sulaukusią Valeriją Iljinaitę pagyrė dar daugiau garsenybių

  
Patyčių dėl svorio sulaukusią Valeriją Iljinaitę pagyrė dar daugiau garsenybių
© LNK
Valerija Iljinaitė viešojoje erdvėje buvo sukritikuota „gyvenimo būdo mokytojo“.
Televizijos laidų vedėjas savo socialinio tinklo paskyroje pasiūlė po 50 eurų premiją kiekvienam, atsiuntusiam T.Šimaičio nuotraukų, kuriose matomos jo kūno formos.

Atlikėja Valerija Iljinaitė išgyveno ypač neramią savaitę – merginai teko išklausyti skaudžių patyčių dėl savo išvaizdos iš mažai kam žinomo, tačiau save gyvenimo būdo mokytoju pristatančio Tomo Šimaičio. Atlikėją netrukus užstojo ne tik daugybė gerbėjų, draugų, bet ir žinomų Lietuvos žmonių.

 Minėtam vyrui už kritiką socialinėje erdvėje atsikirtusi dainininkė sulaukė ir komiko Justino Jankevičiaus palaikymo. Televizijos laidų vedėjas savo socialinio tinklo paskyroje pasiūlė po 50 eurų premiją kiekvienam, atsiuntusiam T.Šimaičio nuotraukų, kuriose matomos jo kūno formos. Televizijos laidoje „Mes vieno kraujo“ atlikėja įsikūnijo į ypač moteriškų formų amerikietę Meghan Trainor ir atliko jos kūrinį „All about that Base“. Jos pasirodymą vertinusi komisija prisiminė savaitės aktualijas ir pagyrė Valeriją.
Mergina projekte jau yra atviravusi apie išgyventus valgymo sutrikimus, net anoreksiją ir depresiją. Tačiau šįkart Valerijos daina apie nestandartinių formų merginos gyvenimą ir seksualus šokis scenoje pritrenkė visus, o pasirodymui pasibaigus studijoje griaudėjo ovacijos. „Tiems, kas nežino, tai šioje dainoje ir kalbama apie tai, kad reikia save mylėti tokį, koks esi“, - kontekstą paaiškino komisijos narys Rolandas Mackevičius.
 
„Man tai buvo pats geriausias Valerijos pasirodymas“, - vos pasibaigus dainai neslėpė ir laidos vedėjas Mantas Stonkus. „Valerija, tu nereali, ačiū tau už drąsą, už viską“, - pritarė ir jo kolegė Inga Jankauskaitė.
Visgi jausmingiausiai apie Valerijos pasirodymą pasisakė atlikėjas ir prodiuseris Stano. „Aš esu visiškai apšalęs. Ką tik scenoje pamačiau savo svajonių moterį, - šiuos jo žodžius palydėjo plojimai. - Tai buvo iš tiesų gražu, seksualu, patrauklu, smagu. Tai buvo tikras grožis. Tai tikrai nėra trūkumai, tu visiškai neturi ko bijoti“.
 
„Deividai Zvonkau, ačiū tau, kad grąžinai ją. Bent kažkokia iš tavęs nauda išėjo“, - dar pridūrė Stano, šitaip siųsdamas linkėjimus projekto muzikiniam prodiuseriui D. Zvonkui, paskutinę minutę suteikusiam Valerijai šansą tęsti kovą finale.
 
 
  

Žymos: Sveikata, Kūnas, Valerija Iljinaitė

Komentarai

Naujausi straipsniai